Київ, вул. Гоголівська, 23 Відправка товару по Україні, СНД і країнах Балтії
Замовити дзвінок

Mottura Украина, Mottura купить, Mottura купить киев

Ось уже багато років італійська компанія Mottura - лідер ринку по солнцезащіте і декору вікон, пропонує найсучасніші та надійні рішення у виборі карнизних систем, сонцезахисних рулонних штор, дерев'яних жалюзі і декоративних карнизів. Якість продукції підтверджена багаторічним застосуванням карнизних систем, репутацією та історією компанії.

В асортимент продукції входять більш як ста різних карнизних систем, в які входять вуличні рулонні штори, тканинні ролети, механічні карнизи, карнизи для римських штор, прості рішення для стельових штор і системи для текстильного декору.

Будь-карниз, система, жалюзі або ролети, розробляється з урахуванням максимальної функціональності, під будь-який віконний отвір, забаганки і побажання Замовника.

Основа політики компанії Mottura - тільки якісні вироби, кожна деталь або компонент яких проводиться в Європі. Клієнт отримує оригінальний європейський продукт, повністю вироблений компанією за встановленими стандартами і вимогами.

Для самої компанії не існує неможливого при декоруванні вікон або текстильного дизайну приміщення.

Продукція Mottura це різноманітні гнуті карнизні системи, похилі вікна, карнизи для римських штор, арочні і еркерниє системи.

Асортимент систем Mottura дає можливість підібрати тканинні ролети або вуличні рулонні штори для зашторювання отворів різних розмірів, використовуючи при цьому ефективні сонцезахисні тканини, яке допоможуть відсікти температуру, ультрафіолет і зберегти, наприклад, відмінний вид з вікна.

Декоративні карнизи або ковані карнизи представленими трубчастими карнизами різних діаметрів, в різних кольорах і з безліччю додаткових аксесуарів, які відмінно доповнюють класичні карнизи.

Всі сучасні карнизи Mottura представлені в каталозі Futura, де можна знайти профільні вироби з керуванням в хромі або сатинованого алюмінії. Також каталог Futura від Моттура включає в себе стильні рулонні штори з різною алюмінієвої фурнітурою, які відмінно підійдуть для сучасних інтер'єрів, а також приміщень в стилі лофт або мінімалізм.

Технічна тканина Hi-Tex від компанії Mottura - це спеціалізовані сонцезахисні тканини для рулонних штор, які допоможуть створити потрібний мікроклімат в приміщенні, регулюючи при цьому кількість світла, температури і ультрафіолету, проникаючого всередину приміщення.

Контрактні тканини Mottura зібрані в каталозі Master, де представлені негорючі тк-ні Trevira CS, а також тканини для готелів та інших комерційних проектів, які відрізняються унікальним дизайном, відмінними експлуатаційними характеристиками і прийнятною вартістю. В каталозі Master Ви знайдете тканини для мансардних систем, сонцезахисні тканини для рулонних штор, а також традиційні тканини для штор.

Дерев'яні жалюзі від компанії Mottura представлені в окремому каталозі Veniwood, який об'єднав в собі більше десяти різних колекцій дерев'яних жалюзі різних стилів і забарвлень. Крім усього, в каталозі Veniwood також представлені шкіряні жалюзі, золоті і лаковані жалюзі, а також безліч інших оригінальних рішень.

Займаючись карнизними системами для текстильного оформлення приміщень і декору вікон, компанія Mottura не могла не запропонувати своїм клієнтам текстиль для штор власної колекції, так як комплексний підхід до оформлення вікон - дуже важливий. Саме з цього, крім усього, компанія Моттура також має колекцію тканин для штор під назвою Atelier Mottura, де представлений текстиль для штор різних типів, включаючи негорючі тканини Trevera CS і светозатемняющіе тканини блекаут.

СОРТИРОВАТЬ: Від А до Я Новинки вище Від Я до А Дешеві вище Дорогі вище Популярні вище
Зв'яжіться з нами за ціною
Hi-Tex та MASTER по застосуваннюРулонні штори БрендMottura, Atelier Mottura Варіант упаковки1 п.м.
Зв'яжіться з нами за ціною
Hi-Tex та MASTER по застосуваннюРулонні штори БрендMottura Варіант упаковки1 п.м.
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендAtelier Mottura, Mottura Варіант упаковки1 п.м.
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендMottura, Atelier Mottura Варіант упаковки1 п.м.
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендMottura, Atelier Mottura Варіант упаковки1 п.м.
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендAtelier Mottura, Mottura Варіант упаковки1 п.м.
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендMottura
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендMottura
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендMottura
Показати ще 12 товарів

Асортимент

Бренд

Країна походження