Київ, вул. Гоголівська, 23 Відправка товару по Україні, СНД і країнах Балтії
Замовити дзвінок

Декоративні карнизи

декоративні карнизи

Поделиться

Оформлення вікон вважається одним з найважливіших етапів створення інтер'єру, так як саме штори значно впливають на сприйняття приміщення в цілому.

При навішуванні штор найчастіше використовуються 2 основних типи карнизних систем: профільні (технічні, приховані) і декоративні (видимі).

Декоративні карнизи прийнято використовувати в приміщеннях, де штори і супутня фурнітура (карнизи, прихвати і т.д) повинні бути не функціональної також нести і декоративне навантаження в оформленні вікон і всього інтер'єру.

Прийнято вважати, що ковані, круглі (ще називають штангові або трубчасті) - це і є дві основні і чи не єдині різновиди декоративних карнизів, але разом з італійською компанією MOTTURA ми з легкістю можемо запропонувати розсувні, римські, панельні, багетні, струнні та навіть рулонні системи для акцентного і видимого монтажу, які будуть не тільки переміщати полотно гардини або штори уздовж площини вікна, то також несуть декоративну функцію в оформленні приміщень класичного або сучасного стилю.

Саме з урахуванням стилістики та принципу підбору карнизних систем компанія MOTTURA створила дві абсолютно протилежні за значенням і сприйняття колекції декоративних карнизів, де лінія «CLASSICO» відповідає за традиційні трубчасті і штангові карнизи, пропонуючи асортимент з трьох основних колекцій діаметром від 7 до 35 мм в більш ніж 20-ти колірних рішеннях.

Чому ми?

 • більше 25 років досвіду на ринку України та СНД;
 • прямі ексклюзивні поставки від провідних італійських виробників галузі;
 • найширший асортимент (понад 400) карнизних і сонцезахисних систем;
 • практично безмежні можливості в сонцезахисті і декорі вікон;
 • від комерційних і до ексклюзивних рішень для об'єктів будь-якого характеру;
 • продукція ексклюзивних італійських брендів: Mottura, Shadelab і Corradi;
 • сучасна матеріально-технічна база;
 • можливість розробки та реалізації індивідуальних рішень;
 • продаж і монтаж «під ключ» на всій території України і СНД;
 • гарантія і пост гарантійний сервіс;

Вибрати класичні трубчасті карнизи можна ознайомившись з колекціями з каталогу CLASSICO, представленими нижче:

Колекція CLASSICO:

В асортименті каталогу CLASSICO Ви знайдете виключно традиційні штангові карнизи під золото, хром, латунь, бронзу, мідь, а також різні патиновані обробки. У кожній з колекцій є свій асортимент закінчень однакового виду для всіх типів діаметра, а завдяки різним варіантам кронштейнів завжди можна замовити подвійні або потрійні карнизи зі стінових або стельовим кріпленням.

Ще одна функціональна можливість шторних систем з каталогу CLASSICO - шнурове управління в карнизах діаметром 30 і 35 мм. Всі круглі вироби за замовчуванням комплектуються безшумними прогумованими кільцями, що забезпечує плавність ходу і довговічність системи.

Для тих, хто шукає декоративне рішення для сучасних інтер'єрів і цінує безкомпромісну функціональність технічної лінії, компанія «MOTTURA» розробила колекцію FUTURA, що включає в себе виключно сучасні і мінімалістські рішення для акцентного декору вікон з ухилом на функціональну складову карнизних систем.

Каталог сучасних рішень FUTURA складається з досить великої добірки декоративних карнизів для розсувних, панельних і римських штор, а також включає в себе декоративні ролети, а також багетні карнизи і стильні ламбрекени з алюмінію. Всі перераховані вище типи шторних систем пропонуються в кольорі хром (AX), сатинований алюміній (AS) або базової обробці білого кольору (BI).

Розсувні карнизи з колекції FUTURA представлені добіркою з 7 різних моделей, кожна з яких відрізняється стилістично і функціонально. Пропонуємо Вам вибрати найбільш підходящий декоративних карниз для розсувних штор з моделей, представлених нижче:

Колекція FUTURA:

Все вище представлені вироби для розсувних штор можна купити в кольорі AS (сатинований алюміній), AX (хром) або BI (білий). Всілякі варіанти закінчень і кронштейнів дозволяють скомплектувати систему зашторювання виходячи з конфігурації приміщення і технічного завдання, підкресливши при цьому декоративну складову обраної моделі видимого декоративного карниза.

Для тих, хто бажає купити струнні карнизи для штор, компанія Моттура пропонує моделі Filosі Exagon, що відрізняються за стилем і технічними можливостями.

Найчастіше струнні карнизи вибирають за досить компактний розмір і простоту форм. Вони практично непомітні і не займають багато місця, проте їх наявність додає нікого епатажу декоруємої приміщенню.

Конструктив струнного карниза досить простий: кронштейни, спеціальні натяжители і безпосередньо струна (трос). З причини своїх конструктивних особливостей, струнний карниз також має ряд обмежень по вазі і ширині зашторювати простору. Найважливіший нюанс карнизних систем на струні -незначні розтягнення троса з часом, але це легко і швидко коригується за допомогою натяжителей, встановлених в кронштейнах. На жаль розтягнення трапляється з усіма тросами, застосовуваними не тільки для карнизів, а й в інших індустріях. В іншому, моделі Filosі Exagon - це відмінний спосіб зробити свій інтер'єр оригінальним і зберегти при цьому можливість функціонально користуватися тюлем або шторою. Найчастіше струнні карнизи для штор використовуються в сучасних інтер'єрах, так як в «класики» вони будуть виглядати більш ніж недоречно.

Оскільки «римки» - це один з найбільш затребуваних типів штор у всьому світі, виробник подбав про наявність в своєму асортименті декоративної версії римського механізму, випустивши при цьому механічну і електричну версію системи Qbox:

Декоративні римські механізми Qbox пропонуються в кольорі AX (хром), AS (сатин) та BI (білий) і в залежності від обраної моделі Ви можете управляти полотном штори за допомогою ланцюжка, провідний кнопки, радіопульта або системи «розумний дім». Кріплення може здійснюватися безпосередньо до стелі або стіні, а також на віднесенні, з використанням стильних кронштейнів з алюмінію. Стильний квадратний короб моделі Qbox стане акцентним ланкою в оформленні Вашого віконного простору і буде гармоніювати з іншими алюмінієвими або хромованими елементами в інтер'єрі.

Що стосується багетних карнизів, то тут італійці вирішили не конкурувати, так як на ринку і так маса пропозицій, що дозволяють купити багетні карнизи дешево, але тим не менше в нашому каталозі Futura Ви все ж зможете знайти алюмінієвий Багетна карниз REGOLO (посилання) в декількох модифікаціях , що дозволяє красиво і акуратно заховати звичайні стельові карнизи в приміщеннях без ніші.

Оскільки компанія Моттура спеціалізується на солнцезащіте і светозатемненіі, вона звичайно ж не могла не приділити увагу декоративній стороні традиційних рулонних штор і з цього в каталозі FUTURA представлені декоративні ролети відкритого та закритого типу, які крім сонцезахисту і светозатемненія внесуть ще якусь декоративну складову в загальну концепцію інтер'єру . Вибрати стильні тканинні ролети можна з асортименту, представленого нижче, де як і в технічному каталозі, кожен виріб підбирається за розміром, способом управління і функції сонцезахисної тканини.

Важливо підкреслити, що вибираючи стильні ролети від сонця з каталогу Футура від Моттура (Італія) Ви отримуєте виключно високу якість продукції, бездоганну функціональність системи і можливість управління за допомогою ланцюжка, провідний кнопки, радіопульта або системи «розумний дім». Також в нашому асортименті є акумуляторні ролети на вікна, які не потребують висновку харчування. Такі системи розраховані на 2-4 місяці автономної роботи з можливістю підзарядки за допомогою спеціального шнура, який входить в комплект поставки. Для ще більшої зручності існує можливість додаткової установки сонячної батареї, що заряджає ролети автономно.

При виборі систем зашторювання на вікна завжди слід дотримуватися основних правил, що виключають виникнення будь-яких проблем при подальшій експлуатації, а також виключення розчарувань від придбаної продукції.

Важливо пам'ятати, що в видимих декоративних карнизах часто виробник не вказує максимальна вага полотна для цієї системи, з цього якщо Ви хочете купити карниз і виконати монтаж і навішення штор самостійно - обов'язково перевіряйте чи витримає кріплення і конструкція вага всього полотна.

Монтаж карнизів допускається в отвір, на отвір або на стулку вікна (раму). Вибір місця кріплення карниза обумовлений безліччю факторів, включаючи специфіку приміщення і подальший функціонал штор. Для кріплення карниза слід вибрати правильну кріпильну фурнітуру якісно виконати монтаж карнизів для штор.

Також слід зазначити, що колір фінішної обробки труб і фурнітури може трохи відрізнятися від кольору піктограми в друкованому каталозі, але при цьому завжди буде максимально ідентичним з натуральними зразками, присутніми в нашому шоу-румі і у наших дилерів.

Купити декоративні карнизи з колекції CLASSICO і FUTURA можна відвідавши наш шоу-рум «VOGUE INTERIORS», де представлені не тільки профільні і стельові карнизи, але також є діючі зразки класичних і сучасних карнизів для різних типів штор і можна вибрати системи зашторювання і сонцезахисту виходячи їх ваших уподобань і необхідності.

Оплата

 • Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською карткою - найбільш швидкий і зручний спосіб оплати, гроші за товар надійдуть протягом декількох хвилин.
 • Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Отриманий рахунок-фактуру Ви завжди можете оплатити в будь-якому відділенні банку. Товар буде відвантажено, як тільки кошти надійдуть на розрахунковий рахунок.
 • Оплата наличными при получении товара

  Оплата готівкою при отриманні товару

  Ви завжди зможете розрахуватися готівкою, відвідавши наш салон "VOGUE INTERIORS" за адресою Гоголівська 15 або, безпосередньо, в самому офісі компанії «ТБИ» (Гоголівська 23).

Доставка

 • Самовивіз

  Самовивіз

  Замовлення, прийняті до 15:30, видаються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 видаються на наступний день. У робочий час (9:00 - 18:00) Ви зможете забрати покупку без додаткових витрат на доставку.
 • Доставка кур'єром по Києву

  Доставка кур'єром по Києву

  Замовлення, прийняті до 15:30, доставляються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 доставляються на наступний день. Час і адреса доставки обговорюється з менеджером по телефону. Кур'єрська доставка здійснюється при замовленні від 500 грн. Вартість доставки 40 грн.
 • Нова Пошта (Україна, Київ)

  Нова Пошта (Україна, Київ)

  Замовлення, прийняті до 15:30, відправляються «день в день» на відділення Нової Пошти. Замовлення прийняті після 15:30 відправляються на наступний день. Вартість доставки по Україні і Києву відповідно до тарифів Нової Пошти.
Фірма «ТБІ»
01054, вул. Гоголівська 23, офіс «ТБІ»
(044) 482-01-01
Showroom – бутік “VOGUE INTERIORS”
01054, вул. Гоголівська 15
(050) 481-01-01
Наші сайти в мережі:
mottura.ua giorgiograesan.ua novacolor.ua бутік тканин
Дякуємо за Ваше резюме!
Ми уважно ознайомимося з Вашим резюме і наш HR-фахівець зв'яжеться з Вами.
Дякуємо за замовлення!
Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.
Дякуємо за Ваше звернення!
Наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом.
`[Внимание!`]
Ви ввели неправильний е-мейл або пароль.
Дякуємо за реєстрацію!
Інформація про це вислана на Ваш е-мейл.
Вага/довжина
вага/довжина
Вибір кольору
Вибір локалізації


Відновити пароль

Введіть Ваш E-mail і новий пароль буде
висланий на вказану поштову адресу

Замовити дзвінок
Можливі кольори
Повідомити про наявність
Як тільки з'явиться товар:
отзывы
Дати запит про вартість
Як тільки з'явиться товар:
отзывы
вгору