Київ, вул. Гоголівська, 23 Відправка товару по Україні, СНД і країнах Балтії
Замовити дзвінок

Мікроцемент Novacolor - топові материали із Італії

мікроцемент в інтер'єрі

Мікроцемент - це сучасний і високотехнологічний декоративно-оздоблювальний матеріал, який знайшов широке застосування в обробці поверхонь стін і підлоги в інтер'єрах стилю «лофт», «хай-тек» і «мінімалізм», настільки популярних в сучасному дизайні.

Творцями технології є аргентинці, але компанія NOVACOLOR (Італія) була першою компанією в Європі, яка впровадила в свій асортимент мікроцемент і запропонувала масове використання в приміщеннях різного характеру. На даний момент, італійська компанія Новаколор має найширшу гаму матеріалів для нанесення мікробетоном на будь-яку поверхню з можливістю відтворити практично будь-який фінішний декор, в інтер'єрі та на фасаді.

Чому ми?

 • преміальна якість бренду NOVACOLOR (Італія);
 • окрема система для об'єктів певного типу;
 • можливість інтер'єрного і фасадного застосування;
 • наявність трьох варіантів обробки: мат, сатин і глянець;
 • безлімітна безліч варіантів фактур і кольору;
 • конкурентні ціни та гнучкі умови співробітницта;

Сучасний мікроцемент - це не просто штукатурка, а комплекс матеріалів, в тому числі і двокомпонентних, де кожен окремий продукт має своє призначення і строго встановлений спосіб застосування і нанесення.

У технології «мікроцемент» дуже широка сфера застосування:

 • декор стін і інших вертикальних і горизонтальних поверхонь в інтер'єрах;
 • декоративне оздоблення підлог і сходових маршів;
 • оздоблення фасадів житлових і комерційних будівель, а також малих архітектурних форм в інтер'єрі і на фасаді;
 • фінішна обробка стільниць, фартухів і барних стійок;

Для того, щоб незалежно від ситуації і технічного завдання була можливість надати максимально ефективний спосіб застосування системи Wall2Floor, компанія NOVACOLOR розробила 5 спеціальних комплексів матеріалів (URBAN, COMMERCIAL, OFFICE, OUTDOOR, WELNESS), кожен з яких є максимально ефективним в своєму окремому випадку використання.

Що стосується декоративної складової, то система Wall2Floor від Новаколор, дозволяє досягти різних декоративних ефектів, таких як: декоративний бетон, травертин, безшовний камінь, римський камінь і інші, тобто практично такі ж ефекти, як і при роботі звичайної штукатуркою подібного характеру, але з поліпшеними експлуатаційними характеристиками.

Звичайно ж найпоширеніший і затребуваний декор - ефект бетону, створюваний за допомогою фінішної штукатурки W2FTopCoat в темно-сірих тонах, властивих натуральному бетону. Залежно від способу нанесення, можна створити фактури з ефектом від опалубки, патьоками і слідами іржі - все обмежується лише Вашою фантазією і спеціалізацією майстри-декоратора.

Важливо, що з використанням системи WALL2FLOOR Ви можете варіювати не тільки колір або фінішний декоративний ефект, але і тип фінішного покриття, вибираючи між матовою, сатинованій або глянсовою обробкою.

Стандартна колірна гамма складається з більш ніж 60 кольорів, представлених в оригінальному каталозі Wall2Floor. При необхідності, допускається коліровка штукатурки в кольори інших матеріалів на вапняній основі, але відмінність у кольорі допускається.

Підготовчі матеріали системи Wall2Floor

 

Wall2Floor Athena
Спеціалізований грунт під систему Wall2Floor
#
Самовирівнюючий нівелір-шар для Wall2Floor

Декоративна штукатурка мікроцемент

 

мікроцемент на стіні
Цементна штукатурка, базовий або фінішний шар для використання W2F в якості підлогового покриття і стін
мікроцемент на стіни
Колірована двухкомпонентна штукатурка, фінішний шар для стін і підлоги
W2F Finishing Powder
Фінішний цемент в сухому вигляді
W2F Top Coat Fine
Колірована двухкомпонентна штукатурка з меншою грануло, фінішний шар для стін і підлоги

Допоміжні матеріали системи Wall2Floor

 

Wall2Floor Component B
Добавка до декоративної штукатурки
Wall2Floor Epoxy Binder
Затверджувач Wall2Floor TopCoat
Wall2Floor Rete
Скловолоконна сітка до Wall2Floor
Wall2Floor Sand
Кварцовий пісок для системи Wall2Floor Sand

Залежно від поставленого завдання і бажаного декоративного ефекту, Ви можете нанести декор тільки з базової штукатурки RASAL, отримуючи при цьому готовий декор з вираженою фактурою за оптимальний бюджет. Для максимальної ефективності всієї системи мікробетоном, найкращих експлуатаційних характеристик і отримання максимально гладкою і делікатній фактури необхідно після нанесення базової штукатурки RASAL застосувати одну з трьох фінішний декоративних штукатурок для створення фінішного декору, готового до подальшої захисту за допомогою захисних матеріалів W2FClearFinish.

Після нанесення декоративних штукатурок, створення фінішного декору, а також для забезпечення безкомпромісних експлуатаційних характеристик готовому покриттю, слід нанести фінішну захист W2FClearFinish, яка за своєю суттю є двокомпонентним поліуретановим лаком, пропонованим в трьох різних фінішах: мат, сатин і глянець.

Допоміжні матеріали системи Wall2Floor

 

W2F Clear Finish Bi-Component
Двокомпонентний захист для системи W2F
W2F Clear Finish Anti-Slip
Захисний функціональний двокомпонентний поліуретан
Finish Countertop Protection
Високоефективний однокомпонентний поліуретановий захисний лак, стійкий до киплячого жиру
W2F Primer
Глибоко проникаючий грунт для системи W2F
W2F Patina
Тонкошар W2F Patina під золото, срібло і мат

Спеціально для СПА-комплексів та комерційних приміщень розроблений фінішний захисний лак W2FClearFinishAnti-Slip з протиковзкою функцією, що забезпечує комфортну експлуатацію статі з системи Wall2Floor навіть при наявності вологи на поверхні. У разі, коли мікроцемент буде наноситься на фартух, робочу поверхню кухні або стільницю в барі / ресторані - рекомендуємо скористатися особливо міцним і Жиростійкі лаком W2F Countertop Protection, що забезпечує бездоганну стійкість навіть до киплячого жиру. Якщо потрібно просто оновити покриття або зробити ремонт, то однокомпонентний захисний лак Clear Finish Monocomponent - найкраще рішення.

Для того, щоб мати можливість використовувати матеріали системи Wall 2 Floor в різних умовах, звичайно ж виробник подбав про ряд допоміжних і доповнюють матеріалів, які сприяють застосуванню Wall2Floor незважаючи на тип оброблюваної поверхні і специфіку подальшої експлуатації готового декору.

Основні переваги технології "мікроцемент"

 • Безмежний асортимент фактур і колірних рішень є запорукою популярності технології «мікроцемент» для обробки поверхонь стін і підлоги в житлових і комерційних приміщеннях і реалізації практично будь-якої творчої ідеї.
 • Широкий спектр застосування, як в інтер'єрі, так і на фасаді.
 • Абсолютна вологостійкість, що дає можливість застосовувати мікроцемент Wall2Floor в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також там, де буде постійне спрямоване потрапляння води. W2F можна наносити замість плитки не тільки на підлогу, але і в санвузлах, всередині душових кабін, на фартухах і стільницях і інших поверхнях, схильних до постійного впливу води і вологи.
 • Підвищена зносостійкість в порівнянні з іншими декоративно-оздоблювальними матеріалами і штукатурками, що робить технологію мікроцемент настільки затребуваною для застосування на підлогах житлових і комерційних приміщень. При цьому, настійно не рекомендуємо порівнювати декоративний підлогу з керамогранітом або плиткою по зносостійкості, так як це абсолютно різні матеріали з різними завданнями і властивостями
 • Ремонтопридатність підлог по системі Wall2Floor від NOVACOLOR - це одне з ключових переваг матеріалу в порівнянні наливними підлогами та іншими аналогами на ринку.
 • Універсальність в застосуванні технології мікроцемент полягає в можливості його нанесення практично на будь-які поверхні, включаючи такі складні в обробці покриття, як натуральний камінь, керамограніт, плитка ітд, що дає можливість, наприклад, нанести декоративний підлогу на існуючий керамограніт без його демонтажу.

Вартість мікроцементу - це досить абстрактне поняття, так як ціна залежить від цілого ряду чинників, включаючи:

  • тип поверхні (стіні, підлога, стеля) на якій планується наноситися обробка та її поточний стан;
  • бажаний комплекс обробки W2F;
  • тип фінішного оздоблення, бажана фактура і колір;
  • обсяг декоративного оздоблення.

Важливим фактором формування ціни на мікроцемент, є обсяг виконуваної декоративного оздоблення, так як при роботі на великих поверхнях собівартість матеріалів зменшується через можливість вироблення всього обсягу фасування.

Нанесення мікроцементу Новаколор

Нанесення мікроцементу - це досить трудомісткий і відповідальний процес, хоча і не особливо відрізняється від нанесення традиційної декоративної штукатурки. Найголовніше в роботі з матеріалами Wall2Floor - дотримуватися технології і слідувати інструкції. Якщо наносити мікроцемент на стіни, то весь процес займе всього-лише 3 циклу робіт: грунт + нанесення двох шарів штукатурки Wall2FloorTopCoat або базового матеріалу RASAL, в залежності від бажаного результату. Для нанесення системи матеріалів на підлогу, потрібно трохи більше досвіду, а виробництво робіт вже буде включати в себе як мінімум 6-7 шарів матеріалів. Якщо виконавець робіт раніше стикався з нанесенням штукатурки на великі поверхні, то практично з 100% вірогідністю можемо запевнити, що у нього не виникне проблем з нанесенням системи Wall2Floor, незалежно від типу поверхні та обраного комплексу обробки.

Для бажаючих нанести мікроцемент самостійно пропонуємо коротку покрокову інструкцію для отримання оптимального результату просто і швидко:

   1. Підготувати поверхню, що вбирає, за допомогою грунту NOVAPRIMER. При нанесенні на невбираючі горизонтальні поверхні слід використовувати грунт Athena
   2. Після повного висихання грунту (6-8 годин) нанести перший шар базової штукатурки RASAL cарміровкой за допомогою стекловолоконной сітки
   3. Після повного висихання попереднього шару, нанести другий шар штукатурки RASAL і при виборі бюджетного комплексу оздоблення - створити бажану фактуру.
   4. При бюджетному комплексі обробки залишається тільки розкрити висохлий декор за допомогою матеріалу Wall2FloorClearFinish, що наноситься в 2-3 шари.


Купити мікроцемент в Києві можна відвідавши наш шоу-рум «VOGUEINTERIORS», де можна подивитися на готовий декор в живу і підібрати фактури і колір, відповідно до Вашого дизайн-проекту. Система матеріалів Wall2Floor представлена в нашому салоні не тільки в якості покриття для підлоги, але і в обробці сходового маршу, столів і стільниць, а також фартуха і підвіконь. З огляду на обсяг нашої експозиції, ми впевнені, що вибір обробки і фактури для нанесення декору буде максимально легким і невимушеним.

FAQ: мікроцемент

→ Чому мікроцемент Novacolor?

 • преміальна якість бренду NOVACOLOR (Італія);
 • окрема система для об'єктів певного типу;
 • можливість інтер'єрного і фасадного застосування;
 • наявність трьох варіантів обробки: мат, сатин і глянець;
 • безлімітна безліч варіантів фактур і кольору;
 • конкурентні ціни та гнучкі умови співробітництв;

→ Яка ціна на італійський мікроцемент?

Ціна залежить від обраних матеріалів, на основі яких буде створюватися мікроцемент, загального метражу і особливостей поверхні. Для уточнення ціни - виберіть необхідний декор і подайте запит для прорахунку нашим менеджерам.

Матеріали технології мікроцемент представлені такими продуктами:

Декоративна штукатурка Wall2Floor RASAL, Декоративна штукатурка Wall2Floor Top Coat, Фінішна микроцементна штукатурка Wall2Floor Top Coat Powder, Декоративна штукатурка Wall2Floor Top Coat Fine

→ Як правильно выбрати мікроцемент Novacolor?

Необхідно знати на якій поверхні призначений мікрцоемент, інтер'єр або фасад, загальний метраж і чи потрібен додатковий захист. На сайті представлені найрізноманітніші ефекти. Можна вибрати серед них або відвідати наш шоу-рум Vogue Interiors, де представлено безліч нанесень, за адресою м.Київ, Гоголівська 15.

→ Як правильно наносити мікроцемент Novacolor?

 1. Підготувати поверхню, що вбирає, за допомогою грунту NOVAPRIMER. При нанесенні на невбираючі горизонтальні поверхні слід використовувати грунт Athena
 2. Після повного висихання грунту (6-8 годин) нанести перший шар базової штукатурки RASAL з армуванням за допомогою скловолоконної сітки
 3. Після повного висихання попереднього шару, нанести другий шар штукатурки RASAL і при виборі бюджетного комплексу оздоблення - створити бажану фактуру.
 4. При бюджетному комплексі обробки залишається тільки розкрити висохлий декор за допомогою матеріалу Wall2FloorClearFinish, що наноситься в 2-3 шари.

→ Чи пропонуєте послуги з нанесення?

Так, крім продажу самих брендових італійських декоративних матеріалів, наша компанія пропонує послуги з їх нанесення.

Ціна за один квадратний метр залежить від самого матеріалу, складності поверхні і метражу.

Наші декоратори відтворять на поверхні декор будь-якої складності і фактури, для прорахунків послуг з нанесення - зв'яжіться з нашими менеджерами за контактними номерами телефонів або формам зворотного зв'язку.

 
 

Оплата

 • Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською карткою - найбільш швидкий і зручний спосіб оплати, гроші за товар надійдуть протягом декількох хвилин.
 • Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Отриманий рахунок-фактуру Ви завжди можете оплатити в будь-якому відділенні банку. Товар буде відвантажено, як тільки кошти надійдуть на розрахунковий рахунок.
 • Оплата наличными при получении товара

  Оплата готівкою при отриманні товару

  Ви завжди зможете розрахуватися готівкою, відвідавши наш салон "VOGUE INTERIORS" за адресою Гоголівська 15 або, безпосередньо, в самому офісі компанії «ТБИ» (Гоголівська 23).

Доставка

 • Самовивіз

  Самовивіз

  Замовлення, прийняті до 15:30, видаються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 видаються на наступний день. У робочий час (9:00 - 18:00) Ви зможете забрати покупку без додаткових витрат на доставку.
 • Доставка кур'єром по Києву

  Доставка кур'єром по Києву

  Замовлення, прийняті до 15:30, доставляються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 доставляються на наступний день. Час і адреса доставки обговорюється з менеджером по телефону. Кур'єрська доставка здійснюється при замовленні від 500 грн. Вартість доставки 40 грн.
 • Нова Пошта (Україна, Київ)

  Нова Пошта (Україна, Київ)

  Замовлення, прийняті до 15:30, відправляються «день в день» на відділення Нової Пошти. Замовлення прийняті після 15:30 відправляються на наступний день. Вартість доставки по Україні і Києву відповідно до тарифів Нової Пошти.