Киев, ул. Гоголевская, 23 Отправка товара по Украине, СНГ и Прибалтике
Заказать звонок

Мікроцемент Novacolor - топові материали із Італії

мікроцемент в інтер'єрі

Поделиться

Мікроцемент - це сучасний і високотехнологічний декоративно-оздоблювальний матеріал, який знайшов широке застосування в обробці поверхонь стін і підлоги в інтер'єрах стилю «лофт», «хай-тек» і «мінімалізм», настільки популярних в сучасному дизайні.

Творцями технології є аргентинці, але компанія NOVACOLOR (Італія) була першою компанією в Європі, яка впровадила в свій асортимент мікроцемент і запропонувала масове використання в приміщеннях різного характеру. На даний момент, італійська компанія Новаколор має найширшу гаму матеріалів для нанесення мікробетоном на будь-яку поверхню з можливістю відтворити практично будь-який фінішний декор, в інтер'єрі та на фасаді.

Чому ми?

 • Більше 25 років досвіду на ринку України;
 • прямі ексклюзивні поставки брендів NOVACOLOR і GIORGIO GRAESAN;
 • найширший асортимент ефектів, фактур і можливостей в оздобленні;
 • інтер'єрні та фасадні рішення для житлових і комерційних об'єктів;
 • своя команда досвідчених художників-декораторів;
 • виконуємо повний цикл робіт від ідеї і до втілення «під ключ»;
 • конкурентні ціни та гнучкі умови співробітництв;
 • повна інформаційна та консультаціоннаяподдержка клієнта;

Сучасний мікроцемент - це не просто штукатурка, а комплекс матеріалів, в тому числі і двокомпонентних, де кожен окремий продукт має своє призначення і строго встановлений спосіб застосування і нанесення.


У технології «мікроцемент» дуже широка сфера застосування:

 • декор стін і інших вертикальних і горизонтальних поверхонь в інтер'єрах;
 • декоративне оздоблення підлог і сходових маршів;
 • оздоблення фасадів житлових і комерційних будівель, а також малих архітектруних форм в інтер'єрі і на фасаді;
 • фінішна обробка стільниць, фартухів і барних стійок;

Для того, щоб незалежно від ситуації і технічного завдання була можливість надати максимально ефективний спосіб застосування системи Wall2Floor, компанія NOVACOLOR розробила 5 спеціальних комплексів матеріалів (URBAN, COMMERCIAL, OFFICE, OUTDOOR, WELNESS), кожен з яких є максимально ефективним в своєму окремому випадку використання.

Що стосується декоративної складової, то система Wall2Floor від Новаколор, дозволяє досягти різних декоративних ефектів, таких як: декоративний бетон, травертин, безшовний камінь, римський камінь і інші, тобто практично такі ж ефекти, як і при роботі звичайної штукатуркою подібного характеру, але з поліпшеними експлуатаційними характеристиками.

Звичайно ж найпоширеніший і затребуваний декор - ефект бетону, створюваний за допомогою фінішної штукатурки W2FTopCoat в темно-сірих тонах, властивих натуральному бетону. Залежно від способу нанесення, можна створити фактури з ефектом від опалубки, патьоками і слідами іржі - все обмежується лише Вашою фантазією і спеціалізацією майстри-декоратора.

Важливо, що з використанням системи WALL2FLOOR Ви можете варіювати не тільки колір або фінішний декоративний ефект, але і тип фінішного покриття, вибираючи між матовою, сатинованій або глянсовою обробкою.

Стандартна колірна гамма складається з більш ніж 60 кольорів, представлених в оригінальному каталозі Wall2Floor. При необхідності, допускається колеровка штукатурки в кольори інших матеріалів на вапняній основі, але відмінність у кольорі допускається.

Декоративні штукатурки на основі технології «мікроцемент» представлені в компанії NOVACOLOR асортиментом з 4 основних матеріалів:

Залежно від поставленого завдання і бажаного декоративного ефекту, Ви можете нанести декор тільки з базової штукатурки RASAL, отримуючи при цьому готовий декор з вираженою фактурою за оптимальний бюджет. Для максимальної ефективності всієї системи мікробетоном, найкращих експлуатаційних характеристик і отримання максимально гладкою і делікатній фактури необхідно після нанесення базової штукатурки RASAL застосувати одну з трьох фінішний декоративних штукатурок для створення фінішного декору, готового до подальшої захисту за допомогою захисних матеріалів W2FClearFinish.

Після нанесення декоративних штукатурок, створення фінішного декору, а також для забезпечення безкомпромісних експлуатаційних характеристик готовому покриттю, слід нанести фінішну захист W2FClearFinish, яка за своєю суттю є двокомпонентним поліуретановим лаком, пропонованим в трьох різних фінішах: мат, сатин і глянець.

Спеціально для СПА-комплексів та комерційних приміщень розроблений фінішний захисний лак W2FClearFinishAnti-Slip з протиковзкою функцією, що забезпечує комфортну експлуатацію статі з системи Wall2Floor навіть при наявності вологи на поверхні. У разі, коли мікроцемент буде наноситься на фартух, робочу поверхню кухні або стільницю в барі / ресторані - рекомендуємо скористатися особливо міцним і Жиростійкі лаком W2F Countertop Protection, що забезпечує бездоганну стійкість навіть до киплячого жиру. Якщо потрібно просто оновити покриття або зробити ремонт, то однокомпонентний захисний лак Clear Finish Monocomponent - найкраще рішення.

Для того, щоб мати можливість використовувати матеріали системи Wall 2 Floorв різних умовах, звичайно ж виробник подбав про ряд допоміжних і доповнюють матеріалів, які сприяють застосуванню Wall2Floor незважаючи на тип оброблюваної поверхні і специфіку подальшої експлуатації готового декору.

Основні переваги технології "мікроцемент"

 • Безмежний асортимент фактур і колірних рішень є запорукою популярності технології «мікроцемент» для обробки поверхонь стін і підлоги в житлових і комерційних приміщеннях і реалізації практично будь-якої творчої ідеї.
 • Широкий спектр застосування, як в інтер'єрі, так і на фасаді.
 • Абсолютна вологостійкість, що дає можливість застосовувати мікроцемент Wall2Floor в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також там, де буде постійне спрямоване потрапляння води. W2F можна наносити замість плитки не тільки на підлогу, але і в санвузлах, всередині душових кабін, на фартухах і стільницях і інших поверхнях, схильних до постійного впливу води і вологи.
 • Підвищена зносостійкість в порівнянні з іншими декоративно-оздоблювальними матеріалами і штукатурками, що робить технологію мікроцемент настільки затребуваною для застосування на підлогах житлових і комерційних приміщень. При цьому, настійно не рекомендуємо порівнювати декоративний підлогу з керамогранітом або плиткою по зносостійкості, так як це абссолютно різні матеріали з різними завданнями і властивостями
 • Ремонтопридатність підлог по системі Wall2Floor від NOVACOLOR - це одне з ключових переваг матеріалу в порівнянні наливними підлогами та іншими аналогами на ринку.
 • Універсальність в застосуванні технології мікроцемент полягає в можливості його нанесення практично на будь-які поверхні, включаючи такі складні в обробці покриття, як натуральний камінь, керамограніт, плитка ітд, що дає можливість, наприклад, нанести декоративний підлогу на існуючий керамограніт без його демонтажу.

Вартість мікроцемента - це досить абстрактне поняття, так як ціна залежить від цілого ряду чинників, включаючи:

 • тип поверхні (стіні, підлога, стеля) на якій планується наноситися обробка та її поточний стан;
 • бажаний комплекс обробки W2F;
 • тип финишной отделки, желаемая фактура и цвет;
 • объем декоративной отделки.
 • Важливим фактором формування ціни на мікроцемент, є обсяг виконуваної декоративного оздоблення, так як при роботі на великих поверхнях собівартість матеріалів зменшується через можливість вироблення всього обсягу фасування.

  Нанесение микроцемента Новаколор

  Нанесення мікроцемента - це досить трудомісткий і відповідальний процес, хоча і не особливо відрізняється від нанесення традиційної декоративної штукатурки. Найголовніше в роботі з матеріалами Wall2Floor - дотримуватися технології і слідувати інструкції. Якщо наносити мікроцемент на стіни, то весь процес займе всього-лише 3 циклу робіт: грунт + нанесення двох шарів штукатурки Wall2FloorTopCoat або базового матеріалу RASAL, в залежності від бажаного результату. Для нанесення системи матеріалів на підлогу, потрібно трохи більше досвіду, а виробництво робіт вже буде включати в себе як мінімум 6-7 шарів матеріалів. Якщо виконавець робіт раніше стикався з нанесенням штукатурки на великі поверхні, то практично з 100% вірогідністю можемо запевнити, що у нього не виникне проблем з нанесенням системи Wall2Floor, незалежно від типу поверхні та обраного комплексу обробки.

  Для бажаючих нанести мікроцемент самостійно пропонуємо коротку покрокову інструкцію для отримання оптимального результату просто і швидко:

  1. Підготувати поверхню, що вбирає, за допомогою грунту NOVAPRIMER. При нанесенні на невбираючі горизонтальні поверхні слід використовувати грунт Athena
  2. Після повного висихання грунту (6-8 годин) нанести перший шар базової штукатурки RASAL cарміровкой за допомогою стекловолоконной сітки
  3. Після повного висихання попереднього шару, нанести другий шар штукатурки RASAL і при виборі бюджетного комплексу оздоблення - створити бажану фактуру.
  4. При бюджетному комплексі обробки залишається тільки розкрити висохлий декор за допомогою матеріалу Wall2FloorClearFinish, що наноситься в 2-3 шари.

  Купити мікроцемент в Києві можна відвідавши наш шоу-рум «VOGUEINTERIORS», де можна подивитися на готовий декор в живу і підібрати фактури і колір, відповідно до Вашого дизайн-проекту. Система матеріалів Wall2Floor представлена в нашому салоні не тільки в якості покриття для підлоги, але і в обробці сходового маршу, столів і стільниць, а також фартуха і підвіконь. З огляду на обсяг нашої експозиції, ми впевнені, що вибір обробки і фактури для нанесення декору буде максимально легким і невимушеним.

  Купить микцромецент онлайн в интернет-магазине www.tbi.ua, можно всего за несколько кликов, ведь там представлены все составляющие системы Wall2Floor и Вы можете заказать материалы с доставкой по Киеву, а также в другие города Украины, где есть представительства национальных транспортных компаний. Обычно доставка штукатурки в Харьков, Днепр, Одессу, Львов, Полтаву занимает не больше 24 часов с момента подтверждения и оплаты заказа.

Оплата

 • Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською карткою - найбільш швидкий і зручний спосіб оплати, гроші за товар надійдуть протягом декількох хвилин.
 • Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Отриманий рахунок-фактуру Ви завжди можете оплатити в будь-якому відділенні банку. Товар буде відвантажено, як тільки кошти надійдуть на розрахунковий рахунок.
 • Оплата наличными при получении товара

  Оплата готівкою при отриманні товару

  Ви завжди зможете розрахуватися готівкою, відвідавши наш салон "VOGUE INTERIORS" за адресою Гоголівська 15 або, безпосередньо, в самому офісі компанії «ТБИ» (Гоголівська 23).

Доставка

 • Самовивіз

  Самовивіз

  Замовлення, прийняті до 15:30, видаються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 видаються на наступний день. У робочий час (9:00 - 18:00) Ви зможете забрати покупку без додаткових витрат на доставку.
 • Доставка кур'єром по Києву

  Доставка кур'єром по Києву

  Замовлення, прийняті до 15:30, доставляються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 доставляються на наступний день. Час і адреса доставки обговорюється з менеджером по телефону. Кур'єрська доставка здійснюється при замовленні від 500 грн. Вартість доставки 40 грн.
 • Нова Пошта (Україна, Київ)

  Нова Пошта (Україна, Київ)

  Замовлення, прийняті до 15:30, відправляються «день в день» на відділення Нової Пошти. Замовлення прийняті після 15:30 відправляються на наступний день. Вартість доставки по Україні і Києву відповідно до тарифів Нової Пошти.
Фірма «ТБІ»
01054, вул. Гоголівська 23, офіс «ТБІ»
(044) 482-01-01
Showroom – бутік “VOGUE INTERIORS”
01054, вул. Гоголівська 15
(050) 481-01-01
Наші сайти в мережі:
mottura.ua giorgiograesan.ua novacolor.ua бутік тканин
Дякуємо за Ваше резюме!
Ми уважно ознайомимося з Вашим резюме і наш HR-фахівець зв'яжеться з Вами.
Дякуємо за замовлення!
Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.
Дякуємо за Ваше звернення!
Наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом.
`[Внимание!`]
Ви ввели неправильний е-мейл або пароль.
Дякуємо за реєстрацію!
Інформація про це вислана на Ваш е-мейл.
Вага/довжина
вага/довжина
Вибір кольору
Вибір локалізації


Відновити пароль

Введіть Ваш E-mail і новий пароль буде
висланий на вказану поштову адресу

Замовити дзвінок
Можливі кольори
Повідомити про наявність
Як тільки з'явиться товар:
отзывы
Дати запит про вартість
Як тільки з'явиться товар:
отзывы
вгору