Киев, ул. Гоголевская, 23 Отправка товара по Украине, СНГ и Прибалтике
(044) 482-01-01 (066) 482-01-01
Заказать звонок
Вход Регистрация
Укр Рус
0

Стельові карнизи для штор

стельові карнизи Mottura

Зазвичай клієнти не надають значення механізмам, на які будуть вішатись їхні штори, та вважають, що якщо вибір зроблений на користь якісного текстилю і пошив також буде професійним, то вони гарантовано отримають ідеально оформлене вікно, яке буде відповідати всім їх очікуванням. Нажаль це не так і карнизи виконують велику роль в оформленні вікон, відповідаючи за функціональне переміщення штор відносно площини вікна або проєму і від того як вибрані карнизні системи будуть справлятися зі своїм завданням, залежить сприйняття текстильного оформлення вікна в цілому. Для тих, хто стоїть перед вибором механізму для зашторення вікон, любить максимальну функціональність, надійність та якість, бренда Моттура (Італія) - найкращий вибір.

Стельові карнизи для штор - цей один з основних напрямків асортименту компанії Mottura, поряд з сонцезахисними системами, рулонними шторами і зовнішніми ролетами. За більш ніж півстолітню історію, італійський виробник Моттура набув безцінного досвіду і напрацювання для реалізації об'єктів будь-якої складності, незалежно від поставленого технічного завдання та ситуативної специфіки об'єкта.

Чому ми?

 • більше 25 років досвіду на ринку України та СНД;
 • прямі ексклюзивні поставки від провідних італійських виробників галузі;
 • найширший асортимент (понад 400) карнизних і сонцезахисних систем;
 • практично безмежні можливості в сонцезахисті і декорі вікон;
 • від комерційних і до ексклюзивних рішень для об'єктів будь-якого характеру;
 • продукція ексклюзивних італійських брендів: Mottura, Shadelabі Corradi;
 • сучасна матеріально-технічна база;
 • можливість розробки та реалізації індивідуальних рішень;
 • продаж і монтаж «під ключ» на всій території України і СНД;
 • гарантія і пост гарантійний сервіс;

В асортименті компанії представлені стельові карнизи для всіх типів штор, включаючи розсувні (драпіровані), римські і панельні штори. Кожна модель системи MOTTURA зібрана на основі свого профілю і спеціальних комплектуючих під нього. Моделі відрізняються один від одного не тільки за зовнішнім виглядом, але і по функціональності, максимально допустимим розмірам вироби і граничного ваги навішуються полотен.

Драпіровані завіси є одними з найбільш затребуваних типів штор і з цього компанія MOTTURA приділяє велику увагу розсувних шторним системам, пропонуючи найширший вибір за типом управління (ручне, механічне, автоматичне), способу кріплення (стельове, стеновое) і готовому вигляді карниза (прямий, еркерний, арочний). Пропонуємо Вам ознайомитись з нашим асортиментом стельових розсувних шторних систем:

Стельові карнизи на ручному управлінні:

Стельові карнизи для розсувних штор без управління найчастіше використовують для декору вікон невеликих розмірів і / або при невеликій вазі штор, а також у випадках, коли ручне управління є одним з пунктів ТЗ або просто існує технічна обгрунтованість не використовувати шнурове або автоматичне керування. Пропонуємо Вам ознайомитися з асортиментом ручних стельових карнизів Mottura, представленим колекцією з 10-ти моделей систем, кожна з яких відрізняється за функціоналом і характеристиками:

1
Потужний розсувний карниз для штор вагою до 20 кілограм з стельовим кріпленням (можливо і стінове). Підходить для дому, офісних приміщень, конференц-залів і готелів. Гнеться в 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 700 см; Мах вага: 20 кг
1
Витончений і простий, може бути як технічним, так і декоративним, стельовий. Максимальна вага штор - 11 кг. Застосуємо в офісних та житлових приміщеннях, готелях, автобусах, душових кабінах та лайнерах, гнеться в 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 11 кг
1
Мініатюрний і витончений, для будинку, офісу, гнеться в 90° і за плавним радіусом. Може використовуватися на лайнерах, автобусах далекого прямування і в готелях.
Мах довжина: 500 см; Мах вага: 8 кг
1
Мінікарніз, унікальний тим, що може перетворюватися в систему підвіски картин. Підходить для апартаментів, офісів, конференц-залів, готелів, автобусів, лайнерів і душових кабін. Гнеться в 90° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 500см; Мах вага: 8 кг
1
Підходить для невеликих вікон, отже автобусів далекого прямування, лайнерів, літаків і ін. Для житлових і офісних приміщень. Стельове і стінні кріплення. Гнеться в 90° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 5 кг
1
Може використовуватися для підвіски картин, профільний карниз для дому та офісу, а також готелів, душових, лайнерів і автобусів, Вигинається в 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 5 кг
1
Мінікарніз для драпірованих штор на невеликі вікна. Для будинку, офісу, готелів, лайнерів, літаків і автобусів далекого прямування. Кріпиться на стелю або стіну. Вигин 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 5 кг
1
Круглий профіль, для житлових і комерційних, гнеться в 90 ° і за плавним радіусом. Стельове або стінне кріплення.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 10 кг
1
Мініатюрний карниз з круглим профілем. Використовується для поділу простору в житлових і офісних приміщеннях, душових і лайнерах. Гнеться в 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 400 см; Мах вага: 10 кг

Карнизи на шнуровому управлінні

Стельові карнизи для розсувних штор з мотузковим управлінням є актуальним при завданнях різного характеру: великі віконні прорізи, важкі полотна штор, делікатні тканини, наявність кутів або просто - для Вашого більшої зручності і комфорту, ми рекомендуємо розглянути асортимент стельових карнизів для драпірованих завіс з мотузковим управлінням:

1

Профільний карниз для житлових і комерційних приміщень, може гнуться в 90 ° або за плавним радіусом. Кріпиться на стіну і стелю.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 9 кг

1

Стельове і стінні кріплення для житлових і офісних приміщень, використовується в готелях. Маже встановлюватися навіть у вузьких нішах.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 12 кг

1

Потужна система для довжин до 1000 см. Для великих і середніх вікон. Стінове і кронштейн. Використовується для поділу простору, в конференц-залах, в житлових і комерційних приміщеннях.
Мах довжина: 1000 см; Мах вага: 10 кг

1

Для великих і середніх вікон для житлових приміщень і офісів, готелів, використовується для поділу простору. Гнеться під 90 ° і за плавним радіусом. Для важких тканин.
Мах довжина 1200 см; Мах вага: 18 кг

1

Мінімалістичний профіль для прихованого монтажу в нішу або на стелю для житлових приміщень, гнеться в 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 600 см;

1

Витончений карниз для житлових і комерційних приміщень, також використовується на лайнерах, готелях і як роздільник простору. Гнеться в 90° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 800 см; Мах вага: 11 кг;

1

Двостороння система, обидві сторони - лицьові. Стельове і стінні кріплення. Для житлових приміщень і як роздільник простору.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 10 кг;

1

Напівкруглий профіль для житлових приміщень і офісів, гнеться за плавним радіусом.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 8 кг;

1

Суперплоский для житлових і комерційних приміщень, застосовується на круїзних лайнерах.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 7 кг;

1

Мініатюрний з круглим профілем. Використовується як роздільник, в житлових і комерційних приміщеннях, в готелях і лайнерах для стінового і стельового кріплення.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 6 кг;

1

Круглий профіль. Застосовується як роздільник простору, в житлових і офісних приміщеннях, готелях і лайнерах. Гнеться в 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 7 кг;

1

Суперплоский з можливістю вигину в арку з стінових або стельовим кріпленням.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 9 кг;

1

Плоский профіль з кріпленням для ламбрекенів планки. Для офісів, житлових приміщень і готелів.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 10 кг;

1

Для важких штор і великих приміщень. Ідеально підходить для театрів і готелів, гнеться в 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина 1600 см; Мах вага: 55 кг;

1

Система для дуже важких штор, для театрів, конференц-залів і готелів. Може використовуватися як роздільник простору.
Мах довжина: 2000 см; Мах вага: 55 кг;

Багаторядні стельові карнизи

Дворядні і багаторядні стельові карнизи в компанії MOTTURA представлені асортиментом з декількох алюмінієвих профільних систем з ручним або шнуровим механізмом управління, стельових або стінових кріпленням на Ваш вибір.

1

Суперплоский профіль в 2 струмка. Для житлових і комерційних приміщень. Стельове і стінні кріплення.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 9 кг;

1

Дворядний з кріпленням для ламбрекену. Для готелів, комерційних і житлових приміщень. Стельове і стінове кріплення.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 10 кг;

1

Трьохрядовий карниз з кріпленням для ламбрекенів планки. Для житлових і комерційних приміщень, а також готелів.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 9 кг;

1

Трирядна система з кронштейном для ламбрекену. Для готелів, апартаментів та офісів.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 9 кг;

1

Чотирирядна система з кронштейном для ламбрекену. Для житлових і комерційних приміщень, а також готелів.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 10 кг;

1

Чотирьохрядний карниз з кріпленням для ламбрекенів планки. Для житлових і комерційних приміщень, а також готелів.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 10 кг;

Карнизи для римських штор

Стельові карнизи для римських штор представлені в нашому асортименті добіркою з систем закритого і відкритого типу, керованих за допомогою ланцюжка. Також є римські мінімалістичні карнизи зі шнуровим управлінням. Весь модельних ряд римських карнизних систем представлений нижче:

1

Можливість установки на скошені вікна. Для офісів, апартаментів, готелів і лайнерів.
Мах довжина: 300 см; Мах висота отвору: 200 см; Мах вага: 25 кг;

1

Римська система для житлових і комерційних приміщень, лайнерів і готелів, гнеться в 90° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 500 см; Мах висота отвору: 350 см; Мах вага: 5 кг;

1

Можливість похилій установки. Для апартаментів, офісів, лайнерів і готелів.
Мах довжина: 320 см; Мах висота отвору: 320 см; Мах вага: 8 кг;

1

Компактний. Для апартаментів, офісів, лайнерів і готелів.
Мах довжина: 315 см; Мах висота отвору: 300 см; Мах вага: 3,5 кг;

1

Боксовий. Для житлових і комерційних приміщень, готелів і кораблів.
Мах довжина: 350 см; Мах висота отвору: 210 см; Мах вага: 3,5 кг;

1

Різні способи кріплення. апартаментів, офісів, лайнерів і готелів.
Мах довжина: 400 см; Мах висота отвору: 300 см; Мах вага: 3,5 кг;

1

Різні способи кріплення. апартаментів, офісів, лайнерів і готелів.
Мах довжина: 400 см; Мах висота отвору: 300 см; Мах вага: 3,5 кг;

1

Система для великих розмірів. Для конференц-залів, офісів, апартаментів готелів і кораблів.
Мах довжина: 695 см; Мах висота отвору: 550 см;

1

Надпотужна система для великих розмірів. Для конференц-залів, офісів, апартаментів готелів і кораблів.
Мах довжина: 695 см; Мах висота отвору: 550 см; Мах вага: 10-20 кг;

1

Компактна декоративна система для лайнерів, готелів, житлових і комерційних приміщень.
Мах довжина: 400 см; Мах висота отвору: 300 см;

Купити стельові карнизи в Києві і Україні

Стельові карнизи для панельних штор представлені колекцією карнизів ORIENTE, доступних до замовлення як в стандартному (білому) кольорі, так і в хромованих і сатинованого обробках з каталогу FUTURA. Відмінною характеристикою панельних карнизних систем від Motturaявляется можливість вигину системи за плавним радіусом (еркер).

Компанія "ТБИ" вже понад двадцять років працює на ринку і є ексклюзивним представником фабрики Mottura в Україні. В наявності в Києві представлений весь асортимент італійського бренду, включаючи складні карнизи на стелю, а також сонцезахисні системи великих розмірів, в тому числі і зовнішні ролети.

При необхідності придбати світильники карнізис плавним радіусом (екрером) або кутом під 90 градусів, ми можемо запропонувати спеціальні моделі для розсувних, римських і панельних штор, що гнуться на спеціальному обладнанні з урахуванням потреб кліента.Профессіональная гнучка карнизних систем гарантує вихідну функціональність і зовнішній вигляд шторних систем в готовому вигляді.

Виходячи з асортименту продукції, напевно, Ви вже змогли зрозуміти, що стельові карнизи MOTTURA - бездоганна якість і функціональність для Ваших штор без будь-яких винятків. Вони мінімалістичні в сприйнятті і не притягають на себе увагу.

Купити карнизи для штор в Кіевеможно відвідавши наш спеціалізований шоу-рум «VOGUEINTERIORS», де в рамках затишного двоповерхового простору розмістилася повноцінна експозиція карнизних і сонцезахисних систем італійської марки Моттура. Профільні фахівці нашої компанії проконсультують Вас і допоможуть підібрати карниз виходячи з Вашого технічного завдання і параметрів приміщення, гарантуючи при цьому максимальну функціональність замовляються карнизних системах при оптимальних вкладеннях.

Замовити онлайн карнизи через інтернет-магазин з доставкою по Києву та Україні можна не виходячи з дому, всього за кілька кліків. У нашому інтернет-магазині www.tbi.uaпредставлен весь асортимент карнизних і сонцезахисних систем, використовуючи фільтри Ви підібрати системи за Вашими параметрами і замовити карниз не тільки з доставкою, але і з установкою.

За допомогою підбору на основі фільтрів нашого інтернет-магазину, Ви зможете мінімізувати свої пошуки і зупиниться на одній або декількох моделях шторних систем. У самій моделі Ви знайдете її детальний опис, стандартну комплектацію, технічний лист і характеристики, а також, доступні аксесуари до них.

У кожній моделі відображений зовнішній вигляд виробу, галереї фотографій, можливі способи відкривання, його використання і застосування. Щоб отримати приблизну ціну за цією моделлю необхідно внести в активні поля Довжина кар-за і Висота отвору (якщо активний), а також вибрати вид вигину карнизу, після чого, натиснути кнопку "Розрахувати".

Після отримання орієнтовної ціни, Ви можете додати замовлення в кошик і відправити його на обробку менеджеру, який зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення, необхідності виїзду фахівців для замірів та іншу технічну інформацію.

Якщо Вам необхідна більш детальна інформація або ж Вам потрібно допомогу в правильному виборі - звертайтеся до наших менеджерів за контактними номерами телефону або формам зворотного зв'язку.

Монтаж стельових карнизів в Києві і по Україні також може бути здійснений фахівцями нашої компанії. При необхідності, наші маонтажнікі можуть виїхати на окончаітельние виміри і після виготовлення систем в розмір виїхати на монтаж об'єкту.

Оскільки Компанія «ТБИ» - це досвідчена компанія профессіоанлов з широкими можливостями в сфері карнизних і сонцезахисних систем, то доставка карнизів по Києву, Україні, країнам СНД, Прибалтики та Європи-це ще одна опція від нас, що дозволяє отримати якісні карнізипо конкурентною ціною і в найкоротші терміни.

Доставка по Києву здійснюється нашими кур'єрами, з цього ми можемо узгодити з Вами зручні для Вас дату та час. Відправлення в регіони виконується силами національних транспортних компаній (Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Делівері), що дає можливість відправляти замовлення не тільки в такі великі міста, як Київ, Харків, Одеса, Львів та Дніпро, але і в будь-який інший місто або населений пункт, де є відділення обраного перевізника.

FAQ: стельові карнизи

→ Чому саме наші стельові карнизи?

 • більше 25 років досвіду на ринку України та СНД;
 • прямі ексклюзивні поставки від провідних італійських виробників галузі;
 • найширший асортимент (понад 400) карнизних і сонцезахисних систем;
 • практично безмежні можливості в солнцезащіте і декорі вікон;
 • від комерційних і до ексклюзивних рішень для об'єктів будь-якого характеру;
 • продукція ексклюзивних італійських брендів: Mottura, Shadelab і Corradi;
 • сучасна матеріально-технічна база;
 • можливість розробки та реалізації індивідуальних рішень;
 • продаж і монтаж «під ключ» на всій території України і СНД;
 • гарантія і пост гарантійний сервіс;

→ Яка ціна на італійські стельові карнизи?

Ціна перголи залежить від самої моделі і її призначення. Для отримання ціни зверніться до наших менеджерів, які, зроблять попередній прорахунок по заданих розмірах. Для ознайомлення з нашими перголами відвідайте каталог або інтернет-магазин.

→ Як правильно вибрати стельовий карниз?

Розуміти для яких цілей і завдань необхіден карниз і його розміри. Якщо потрібне нестандартне рішення - сміливо звертайтеся до наших менеджерів за контактними номерами телефонів або формам зворотного зв'язку.

→ Які стельові карнизи можна вибрати 2021 році?

Ручне управління:

Arco 489, Separe 458, Round 464

Шнурове управління:

Slalom 430, Arco 470, Separe 459

Многорядні:

Surf 322, Modulo 205, Modulo 306

Для римських штор:

Softbox 435/2, Softbox 440/2, Softbox 467/2

→ Чи пропонуєте послуги монтажу?

Так, крім продажу брендових італійських карнизів, ми здійснюємо їх монтаж, ціна залежить від моделі.

З питань вартості установки - звертайтеся до наших менеджерів.

Оплата

 • Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською карткою - найбільш швидкий і зручний спосіб оплати, гроші за товар надійдуть протягом декількох хвилин.
 • Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Отриманий рахунок-фактуру Ви завжди можете оплатити в будь-якому відділенні банку. Товар буде відвантажено, як тільки кошти надійдуть на розрахунковий рахунок.
 • Оплата наличными при получении товара

  Оплата готівкою при отриманні товару

  Ви завжди зможете розрахуватися готівкою, відвідавши наш салон "VOGUE INTERIORS" за адресою Гоголівська 15 або, безпосередньо, в самому офісі компанії «ТБИ» (Гоголівська 23).

Доставка

 • Самовивіз

  Самовивіз

  Замовлення, прийняті до 15:30, видаються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 видаються на наступний день. У робочий час (9:00 - 18:00) Ви зможете забрати покупку без додаткових витрат на доставку.
 • Доставка кур'єром по Києву

  Доставка кур'єром по Києву

  Замовлення, прийняті до 15:30, доставляються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 доставляються на наступний день. Час і адреса доставки обговорюється з менеджером по телефону. Кур'єрська доставка здійснюється при замовленні від 500 грн. Вартість доставки 40 грн.
 • Нова Пошта (Україна, Київ)

  Нова Пошта (Україна, Київ)

  Замовлення, прийняті до 15:30, відправляються «день в день» на відділення Нової Пошти. Замовлення прийняті після 15:30 відправляються на наступний день. Вартість доставки по Україні і Києву відповідно до тарифів Нової Пошти.
Офис «ТБИ»
Киев, ул. Гоголевская 23, офис «ТБИ»
(044) 482-01-01
Showroom – бутік “VOGUE INTERIORS”
Київ, вул. Гоголівська 15
(066) 482-01-01
Наші сайти в мережі:
Дякуємо за Ваше резюме!
Ми уважно ознайомимося з Вашим резюме і наш HR-фахівець зв'яжеться з Вами.
Дякуємо за замовлення!
Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.
Дякуємо за Ваше звернення!
Наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом.
`[Внимание!`]
Ви ввели неправильний е-мейл або пароль.
Дякуємо за реєстрацію!
Інформація про це вислана на Ваш е-мейл.
ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продовжити покупки Оформити замовлення
Вага/довжина
вага/довжина
Вибір локалізації


Відновити пароль

Введіть Ваш E-mail і новий пароль буде
висланий на вказану поштову адресу

Замовити дзвінок
Можливі кольори
Повідомити про наявність
Як тільки з'явиться товар:
отзывы
Я зареєстрований на сайті
Забули пароль? Реєстрація
Дати запит про вартість
Узнать стоимость на товар:
отзывы
Я зареєстрований на сайті
Забули пароль? Реєстрація
вгору