Київ, вул. Гоголівська, 23 Відправка товару по Україні, СНД і країнах Балтії
Замовити дзвінок

Стельові карнизи для штор

стельові карнизи Mottura

Зазвичай клієнти не надають значення механізмам, на які будуть вішатись їхні штори, та вважають, що якщо вибір зроблений на користь якісного текстилю і пошив також буде професійним, то вони гарантовано отримають ідеально оформлене вікно, яке буде відповідати всім їх очікуванням. Нажаль це не так і карнизи виконують велику роль в оформленні вікон, відповідаючи за функціональне переміщення штор відносно площини вікна або проєму і від того як вибрані карнизні системи будуть справлятися зі своїм завданням, залежить сприйняття текстильного оформлення вікна в цілому. Для тих, хто стоїть перед вибором механізму для зашторення вікон, любить максимальну функціональність, надійність та якість, бренда Моттура (Італія) - найкращий вибір.

Стельові карнизи для штор - цей один з основних напрямків асортименту компанії Mottura, поряд з сонцезахисними системами, рулонними шторами і зовнішніми ролетами. За більш ніж півстолітню історію, італійський виробник Моттура набув безцінного досвіду і напрацювання для реалізації об'єктів будь-якої складності, незалежно від поставленого технічного завдання та ситуативної специфіки об'єкта.

Чому ми?

 • більше 25 років досвіду на ринку України та СНД;
 • прямі ексклюзивні поставки від провідних італійських виробників галузі;
 • найширший асортимент (понад 400) карнизних і сонцезахисних систем;
 • практично безмежні можливості в сонцезахисті і декорі вікон;
 • від комерційних і до ексклюзивних рішень для об'єктів будь-якого характеру;
 • продукція ексклюзивних італійських брендів: Mottura, Shadelabі Corradi;
 • сучасна матеріально-технічна база;
 • можливість розробки та реалізації індивідуальних рішень;
 • продаж і монтаж «під ключ» на всій території України і СНД;
 • гарантія і пост гарантійний сервіс;

В асортименті компанії представлені стельові карнизи для всіх типів штор, включаючи розсувні (драпіровані), римські і панельні штори. Кожна модель системи MOTTURA зібрана на основі свого профілю і спеціальних комплектуючих під нього. Моделі відрізняються один від одного не тільки за зовнішнім виглядом, але і по функціональності, максимально допустимим розмірам вироби і граничного ваги навішуються полотен.

Драпіровані завіси є одними з найбільш затребуваних типів штор і з цього компанія MOTTURA приділяє велику увагу розсувних шторним системам, пропонуючи найширший вибір за типом управління (ручне, механічне, автоматичне), способу кріплення (стельове, стеновое) і готовому вигляді карниза (прямий, еркерний, арочний). Пропонуємо Вам ознайомитись з нашим асортиментом стельових розсувних шторних систем:

Галерея

Стельові карнизи на ручному управлінні:

Стельові карнизи для розсувних штор без управління найчастіше використовують для декору вікон невеликих розмірів і / або при невеликій вазі штор, а також у випадках, коли ручне управління є одним з пунктів ТЗ або просто існує технічна обгрунтованість не використовувати шнурове або автоматичне керування. Пропонуємо Вам ознайомитися з асортиментом ручних стельових карнизів Mottura, представленим колекцією з 10-ти моделей систем, кожна з яких відрізняється за функціоналом і характеристиками:

1
Потужний розсувний карниз для штор вагою до 20 кілограм з стельовим кріпленням (можливо і стінове). Підходить для дому, офісних приміщень, конференц-залів і готелів. Гнеться в 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 700 см; Мах вага: 20 кг
1
Витончений і простий, може бути як технічним, так і декоративним, стельовий. Максимальна вага штор - 11 кг. Застосуємо в офісних та житлових приміщеннях, готелях, автобусах, душових кабінах та лайнерах, гнеться в 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 11 кг
1
Мініатюрний і витончений, для будинку, офісу, гнеться в 90° і за плавним радіусом. Може використовуватися на лайнерах, автобусах далекого прямування і в готелях.
Мах довжина: 500 см; Мах вага: 8 кг
1
Мінікарніз, унікальний тим, що може перетворюватися в систему підвіски картин. Підходить для апартаментів, офісів, конференц-залів, готелів, автобусів, лайнерів і душових кабін. Гнеться в 90° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 500см; Мах вага: 8 кг
1
Підходить для невеликих вікон, отже автобусів далекого прямування, лайнерів, літаків і ін. Для житлових і офісних приміщень. Стельове і стінні кріплення. Гнеться в 90° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 5 кг
1
Може використовуватися для підвіски картин, профільний карниз для дому та офісу, а також готелів, душових, лайнерів і автобусів, Вигинається в 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 5 кг
1
Мінікарніз для драпірованих штор на невеликі вікна. Для будинку, офісу, готелів, лайнерів, літаків і автобусів далекого прямування. Кріпиться на стелю або стіну. Вигин 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 5 кг
1
Круглий профіль, для житлових і комерційних, гнеться в 90 ° і за плавним радіусом. Стельове або стінне кріплення.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 10 кг
1
Мініатюрний карниз з круглим профілем. Використовується для поділу простору в житлових і офісних приміщеннях, душових і лайнерах. Гнеться в 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 400 см; Мах вага: 10 кг

Карнизи на шнуровому управлінні

Стельові карнизи для розсувних штор з мотузковим управлінням є актуальним при завданнях різного характеру: великі віконні прорізи, важкі полотна штор, делікатні тканини, наявність кутів або просто - для Вашого більшої зручності і комфорту, ми рекомендуємо розглянути асортимент стельових карнизів для драпірованих завіс з мотузковим управлінням:

 

1

 

Профільний карниз для житлових і комерційних приміщень, може гнуться в 90 ° або за плавним радіусом. Кріпиться на стіну і стелю.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 9 кг

 

1

 

Стельове і стінні кріплення для житлових і офісних приміщень, використовується в готелях. Маже встановлюватися навіть у вузьких нішах.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 12 кг

 

1

 

Потужна система для довжин до 1000 см. Для великих і середніх вікон. Стінове і кронштейн. Використовується для поділу простору, в конференц-залах, в житлових і комерційних приміщеннях.
Мах довжина: 1000 см; Мах вага: 10 кг

 

1

 

Для великих і середніх вікон для житлових приміщень і офісів, готелів, використовується для поділу простору. Гнеться під 90 ° і за плавним радіусом. Для важких тканин.
Мах довжина 1200 см; Мах вага: 18 кг

 

1

 

Мінімалістичний профіль для прихованого монтажу в нішу або на стелю для житлових приміщень, гнеться в 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 600 см;

 

1

 

Витончений карниз для житлових і комерційних приміщень, також використовується на лайнерах, готелях і як роздільник простору. Гнеться в 90° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 800 см; Мах вага: 11 кг;

 

1

 

Двостороння система, обидві сторони - лицьові. Стельове і стінні кріплення. Для житлових приміщень і як роздільник простору.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 10 кг;

 

1

 

Напівкруглий профіль для житлових приміщень і офісів, гнеться за плавним радіусом.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 8 кг;

 

1

 

Суперплоский для житлових і комерційних приміщень, застосовується на круїзних лайнерах.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 7 кг;

 

1

 

Мініатюрний з круглим профілем. Використовується як роздільник, в житлових і комерційних приміщеннях, в готелях і лайнерах для стінового і стельового кріплення.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 6 кг;

 

1

 

Круглий профіль. Застосовується як роздільник простору, в житлових і офісних приміщеннях, готелях і лайнерах. Гнеться в 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 7 кг;

 

1

 

Суперплоский з можливістю вигину в арку з стінових або стельовим кріпленням.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 9 кг;

 

1

 

Плоский профіль з кріпленням для ламбрекенів планки. Для офісів, житлових приміщень і готелів.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 10 кг;

 

1

 

Для важких штор і великих приміщень. Ідеально підходить для театрів і готелів, гнеться в 90 ° і за плавним радіусом.
Мах довжина 1600 см; Мах вага: 55 кг;

 

1

 

Система для дуже важких штор, для театрів, конференц-залів і готелів. Може використовуватися як роздільник простору.
Мах довжина: 2000 см; Мах вага: 55 кг;

Багаторядні стельові карнизи

Дворядні і багаторядні стельові карнизи в компанії MOTTURA представлені асортиментом з декількох алюмінієвих профільних систем з ручним або шнуровим механізмом управління, стельових або стінових кріпленням на Ваш вибір.

 

1

 

Суперплоский профіль в 2 струмка. Для житлових і комерційних приміщень. Стельове і стінні кріплення.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 9 кг;

 

1

 

Дворядний з кріпленням для ламбрекену. Для готелів, комерційних і житлових приміщень. Стельове і стінове кріплення.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 10 кг;

 

1

 

Трьохрядовий карниз з кріпленням для ламбрекенів планки. Для житлових і комерційних приміщень, а також готелів.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 9 кг;

 

1

 

Трирядна система з кронштейном для ламбрекену. Для готелів, апартаментів та офісів.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 9 кг;

 

1

 

Чотирирядна система з кронштейном для ламбрекену. Для житлових і комерційних приміщень, а також готелів.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 10 кг;

 

1

 

Чотирьохрядний карниз з кріпленням для ламбрекенів планки. Для житлових і комерційних приміщень, а також готелів.
Мах довжина: 600 см; Мах вага: 10 кг;

Карнизи для римських штор

Стельові карнизи для римських штор представлені в нашому асортименті добіркою з систем закритого і відкритого типу, керованих за допомогою ланцюжка. Також є римські мінімалістичні карнизи зі шнуровим управлінням. Весь модельних ряд римських карнизних систем представлений нижче:

 

1

 

Можливість установки на скошені вікна. Для офісів, апартаментів, готелів і лайнерів.
Мах довжина: 300 см; Мах висота отвору: 200 см; Мах вага: 25 кг;

 

1

 

Римська система для житлових і комерційних приміщень, лайнерів і готелів, гнеться в 90° і за плавним радіусом.
Мах довжина: 500 см; Мах висота отвору: 350 см; Мах вага: 5 кг;

 

1

 

Можливість похилій установки. Для апартаментів, офісів, лайнерів і готелів.
Мах довжина: 320 см; Мах висота отвору: 320 см; Мах вага: 8 кг;

 

1

 

Компактний. Для апартаментів, офісів, лайнерів і готелів.
Мах довжина: 315 см; Мах висота отвору: 300 см; Мах вага: 3,5 кг;

 

1

 

Боксовий. Для житлових і комерційних приміщень, готелів і кораблів.
Мах довжина: 350 см; Мах висота отвору: 210 см; Мах вага: 3,5 кг;

 

1

 

Різні способи кріплення. апартаментів, офісів, лайнерів і готелів.
Мах довжина: 400 см; Мах висота отвору: 300 см; Мах вага: 3,5 кг;

 

1

 

Різні способи кріплення. апартаментів, офісів, лайнерів і готелів.
Мах довжина: 400 см; Мах висота отвору: 300 см; Мах вага: 3,5 кг;

 

1

 

Система для великих розмірів. Для конференц-залів, офісів, апартаментів готелів і кораблів.
Мах довжина: 695 см; Мах висота отвору: 550 см;

 

1

 

Надпотужна система для великих розмірів. Для конференц-залів, офісів, апартаментів готелів і кораблів.
Мах довжина: 695 см; Мах висота отвору: 550 см; Мах вага: 10-20 кг;

 

1

 

Компактна декоративна система для лайнерів, готелів, житлових і комерційних приміщень.
Мах довжина: 400 см; Мах висота отвору: 300 см;

Купити стельові карнизи в Києві і Україні

Стельові карнизи для панельних штор представлені колекцією карнизів ORIENTE, доступних до замовлення як в стандартному (білому) кольорі, так і в хромованих і сатинованого обробках з каталогу FUTURA. Відмінною характеристикою панельних карнизних систем від Motturaявляется можливість вигину системи за плавним радіусом (еркер).

Компанія "ТБИ" вже понад двадцять років працює на ринку і є ексклюзивним представником фабрики Mottura в Україні. В наявності в Києві представлений весь асортимент італійського бренду, включаючи складні карнизи на стелю, а також сонцезахисні системи великих розмірів, в тому числі і зовнішні ролети.

При необхідності придбати світильники карнізис плавним радіусом (екрером) або кутом під 90 градусів, ми можемо запропонувати спеціальні моделі для розсувних, римських і панельних штор, що гнуться на спеціальному обладнанні з урахуванням потреб кліента.Профессіональная гнучка карнизних систем гарантує вихідну функціональність і зовнішній вигляд шторних систем в готовому вигляді.

Виходячи з асортименту продукції, напевно, Ви вже змогли зрозуміти, що стельові карнизи MOTTURA - бездоганна якість і функціональність для Ваших штор без будь-яких винятків. Вони мінімалістичні в сприйнятті і не притягають на себе увагу.

Купити карнизи для штор в Кіевеможно відвідавши наш спеціалізований шоу-рум «VOGUEINTERIORS», де в рамках затишного двоповерхового простору розмістилася повноцінна експозиція карнизних і сонцезахисних систем італійської марки Моттура. Профільні фахівці нашої компанії проконсультують Вас і допоможуть підібрати карниз виходячи з Вашого технічного завдання і параметрів приміщення, гарантуючи при цьому максимальну функціональність замовляються карнизних системах при оптимальних вкладеннях.

Замовити онлайн карнизи через інтернет-магазин з доставкою по Києву та Україні можна не виходячи з дому, всього за кілька кліків. У нашому інтернет-магазині www.tbi.uaпредставлен весь асортимент карнизних і сонцезахисних систем, використовуючи фільтри Ви підібрати системи за Вашими параметрами і замовити карниз не тільки з доставкою, але і з установкою.

За допомогою підбору на основі фільтрів нашого інтернет-магазину, Ви зможете мінімізувати свої пошуки і зупиниться на одній або декількох моделях шторних систем. У самій моделі Ви знайдете її детальний опис, стандартну комплектацію, технічний лист і характеристики, а також, доступні аксесуари до них.

У кожній моделі відображений зовнішній вигляд виробу, галереї фотографій, можливі способи відкривання, його використання і застосування. Щоб отримати приблизну ціну за цією моделлю необхідно внести в активні поля Довжина кар-за і Висота отвору (якщо активний), а також вибрати вид вигину карнизу, після чого, натиснути кнопку "Розрахувати".

Після отримання орієнтовної ціни, Ви можете додати замовлення в кошик і відправити його на обробку менеджеру, який зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення, необхідності виїзду фахівців для замірів та іншу технічну інформацію.

Якщо Вам необхідна більш детальна інформація або ж Вам потрібно допомогу в правильному виборі - звертайтеся до наших менеджерів за контактними номерами телефону або формам зворотного зв'язку.

Монтаж стельових карнизів в Києві і по Україні також може бути здійснений фахівцями нашої компанії. При необхідності, наші маонтажнікі можуть виїхати на окончаітельние виміри і після виготовлення систем в розмір виїхати на монтаж об'єкту.

Оскільки Компанія «ТБИ» - це досвідчена компанія профессіоанлов з широкими можливостями в сфері карнизних і сонцезахисних систем, то доставка карнизів по Києву, Україні, країнам СНД, Прибалтики та Європи-це ще одна опція від нас, що дозволяє отримати якісні карнізипо конкурентною ціною і в найкоротші терміни.

Доставка по Києву здійснюється нашими кур'єрами, з цього ми можемо узгодити з Вами зручні для Вас дату та час. Відправлення в регіони виконується силами національних транспортних компаній (Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Делівері), що дає можливість відправляти замовлення не тільки в такі великі міста, як Київ, Харків, Одеса, Львів та Дніпро, але і в будь-який інший місто або населений пункт, де є відділення обраного перевізника.

FAQ: стельові карнизи

→ Чому саме наші стельові карнизи?

 • більше 25 років досвіду на ринку України та СНД;
 • прямі ексклюзивні поставки від провідних італійських виробників галузі;
 • найширший асортимент (понад 400) карнизних і сонцезахисних систем;
 • практично безмежні можливості в солнцезащіте і декорі вікон;
 • від комерційних і до ексклюзивних рішень для об'єктів будь-якого характеру;
 • продукція ексклюзивних італійських брендів: Mottura, Shadelab і Corradi;
 • сучасна матеріально-технічна база;
 • можливість розробки та реалізації індивідуальних рішень;
 • продаж і монтаж «під ключ» на всій території України і СНД;
 • гарантія і пост гарантійний сервіс;

→ Яка ціна на італійські стельові карнизи?

Ціна перголи залежить від самої моделі і її призначення. Для отримання ціни зверніться до наших менеджерів, які, зроблять попередній прорахунок по заданих розмірах. Для ознайомлення з нашими перголами відвідайте каталог або інтернет-магазин.

→ Як правильно вибрати стельовий карниз?

Розуміти для яких цілей і завдань необхіден карниз і його розміри. Якщо потрібне нестандартне рішення - сміливо звертайтеся до наших менеджерів за контактними номерами телефонів або формам зворотного зв'язку.

→ Які стельові карнизи можна вибрати 2021 році?

Ручне управління:

Arco 489, Separe 458, Round 464

Шнурове управління:

Slalom 430, Arco 470, Separe 459

Многорядні:

Surf 322, Modulo 205, Modulo 306

Для римських штор:

Softbox 435/2, Softbox 440/2, Softbox 467/2

→ Чи пропонуєте послуги монтажу?

Так, крім продажу брендових італійських карнизів, ми здійснюємо їх монтаж, ціна залежить від моделі.

З питань вартості установки - звертайтеся до наших менеджерів.

 
 

Оплата

 • Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською карткою - найбільш швидкий і зручний спосіб оплати, гроші за товар надійдуть протягом декількох хвилин.
 • Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Отриманий рахунок-фактуру Ви завжди можете оплатити в будь-якому відділенні банку. Товар буде відвантажено, як тільки кошти надійдуть на розрахунковий рахунок.
 • Оплата наличными при получении товара

  Оплата готівкою при отриманні товару

  Ви завжди зможете розрахуватися готівкою, відвідавши наш салон "VOGUE INTERIORS" за адресою Гоголівська 15 або, безпосередньо, в самому офісі компанії «ТБИ» (Гоголівська 23).

Доставка

 • Самовивіз

  Самовивіз

  Замовлення, прийняті до 15:30, видаються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 видаються на наступний день. У робочий час (9:00 - 18:00) Ви зможете забрати покупку без додаткових витрат на доставку.
 • Доставка кур'єром по Києву

  Доставка кур'єром по Києву

  Замовлення, прийняті до 15:30, доставляються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 доставляються на наступний день. Час і адреса доставки обговорюється з менеджером по телефону. Кур'єрська доставка здійснюється при замовленні від 500 грн. Вартість доставки 40 грн.
 • Нова Пошта (Україна, Київ)

  Нова Пошта (Україна, Київ)

  Замовлення, прийняті до 15:30, відправляються «день в день» на відділення Нової Пошти. Замовлення прийняті після 15:30 відправляються на наступний день. Вартість доставки по Україні і Києву відповідно до тарифів Нової Пошти.