Київ, вул. Гоголівська, 23 Відправка товару по Україні, СНД і країнах Балтії
Замовити дзвінок

Асортимент бренду JAB ANSTOETZ

Історія сімейної компанії JAB Anstoetz почалась в 1946 році, коли німець Йозеф Анштойц заснував оптово-торговельну компанію, яка продає тканини для штор і звичайний текстиль. Пізніше, в 1955 році керівництво компанією перейшло в руки племінника його засновника - Хайнца Анштойца, з приходом якого, компанія змінила профіль і стала промисловим підприємством, що випускає ексклюзивні декоративні тканини для штор і оббивки.

Сьогодні, компанія Jab Anstoetz є одним з найбільших виробників текстилю, пропонуючи декоративні тканини для штор і оббивки найвищого рівня на всіх п'яти континентах нашої планети.

Колекція JAB оновлюється двічі на рік і налічує близько двох тисяч унікальних тканин, пропонованих більш ніж в 20 тис. Відтінках. Окремі артикули тканин JAB мають розтяжку з більш ніж 200 різних кольорів.

Декоративні тканини JAB відрізняються не тільки неперевершеним якістю продукції, багатющою палітрою кольорів, а й унікальними і ексклюзивними дизайнами, що дозволяє використовувати тканини JAB в різних проектах: квартири, приватні будинки, готелі, офіси, ресторани ітд. У колекціях компанії JAB Anstoetzпрісутствует багато контрактних тканин, в тому числі і тканини Trevira CS.

Асортимент компанії JAB Anstoetzне обмежується лише тканинами, так як компанія виробляє ще й авторські килими ручної роботи, килимові покриття різних стилів, дизайнерські шпалери і стінні, а також декоративні карнизи, рулонні штори і аксесуари для декору вікон.

Для стильних і ультрасучасних інтер'єрів компанія JAB створила окрему лінійку матеріалів під назвою «Grandezza», яка включає в себе тканини зі сміливими дизайнерськими рішеннями, розробленими на основі останніх тенденцій інтер'єрної моди. Grandezza - це розкішні тканини з шовку, оксамиту і велюру з дивовижно красивими візерунками, принтами і орнаментами, які дозволяють втілити в життя дуже сміливі і дивовижні ідеї оформлення вікон і текстильного дизайну в цілому.

Купити тканини JAB в Києві можна в салоні «VOGUE INTERIORS», а також Ви можете замовити товари з доставкою по всій території України в нашому інтернет-магазині.

Сайт компанії

СОРТИРОВАТЬ: Від А до Я Новинки Від Я до А Дешеві Дорогі Популярні
Тканина для тюлю LARICE VOL 2
Дізнатись цінуПорівняти
Вид тканини:Полиэстр
Бренд:JAB ANSTOETZ
Тканина для штор Harley
Дізнатись цінуПорівняти
Тканина для штор Leto
Дізнатись цінуПорівняти
Тканина для штор Lupara
Дізнатись цінуПорівняти
Тканина для штор Majorelle
Дізнатись цінуПорівняти
Бренд:JAB ANSTOETZ
Тканина для штор MOONLIGHT VOL 2
Дізнатись цінуПорівняти
Тканина для штор Pasha
Дізнатись цінуПорівняти
Тканина для штор SABA VOL 3
Дізнатись цінуПорівняти
Тканина для штор Stromboli
Дізнатись цінуПорівняти
Тканина для штор Switch
Дізнатись цінуПорівняти
Бренд:JAB ANSTOETZ
Тканина для штор TIZIAN VOL. 2
Дізнатись цінуПорівняти

Асортимент

Бренд

Країна походження