Київ, вул. Гоголівська, 23 Відправка товару по Україні, СНД і країнах Балтії
Замовити дзвінок

Декоративна іржа

декоративна іржа

Декоративна іржа - модний и оригінальний декор для інтер'єрів и фасадів.

Спочатку ефект іржі та й окису імітували шляхом поєднання кількох кольорів і матеріалів, використовуючи при цьому систему матеріалів R-Stone, що давало можливість виконувати оздоблення як в інтер'єрах, так і на фасадах будівель. Цей спосіб фінішного оздоблення сподобався в той час архітекторам і дизайнерам за ідейну свіжість і оригінальність. Згодом багатьом замовникам не вистачало реалістичності такого декору, але на той час компанія НОВАКОЛОР (Італія) вже була напоготові з системами матеріалів IRONIC (іржа) і VERDERAME (окислена мідь), які не імітують, а створюють натуральні ефекти іржі і окису на різних поверхнях в інтер'єрів і фасадів.

Чому саме наша іржа?

 • преміальні матеріали італійського виробництва;
 • проста технологія, заснована на природних процесах;
 • адекватна вартість матеріалів і робіт;
 • найбільший досвід роботи в Україні;
 • можливість як поставки матеріалів так і декор «під ключ»;
 • оздоблення і поставка продукції в Києві та по Україні;

На що можна нанести іржу?

 • нову і стару штукатурку зі зв'язуючими речовинами на водній основі;
 • бетонні поверхні;
 • гіпсові поверхні або гіпсокартон;
 • поверхні з існуючої фарбою або штукатуркою, за умови, що вони стабільні і мають хоча б мінімальне вбирання;
 • дерев'яні поверхні, ДСП, МДФ, ОСБ, фанеру і інші подібні поверхні;
 • поверхні з пластмаси та металу (при використанні спеціальних грунтів);

Італійський бренд НОВАКОЛОР був першою компанією в Європі, яка запропонувала своїм клієнтам подібний декор і на даний момент асортимент матеріалів дає можливість втілювати в життя різні ефекти натуральної іржі, корозії і окисленої міді на різних типах поверхонь в рамках інтер'єрного або фасадного декору.

Пропонуємо Вам розглянути наш асортимент матеріалів, що використовується при необхідності досягнення всіляких оздоблень під іржу, корозію або окислення.

Системи матеріалів Novacolor

 

іржа на стіні
Комплекс матеріалів (Ironic Fondo і Ironic Liquido) для створення натурального ефекту іржі на будь-яких поверхнях.
окисленна мідь
Комплекс матеріалів (Verderame Fondo і Verderame Liquido) для створення натурального ефекту окисленої міді.
декор іржі на стіні
Комплекс матеріалів (R-Stone Fondo і R-Stone Finish) для імітації ефектів іржі, корозії і металу в інтер'єрах і на фасадах.

Дані системи матеріалів дозволяють досить просто і естетично грамотно досягти потрібних ефектів іржі, металевої патини і окислення практично на будь-яких поверхнях.

Якщо Ви хочете створити іржу на необробленому чорному металі - досить використовувати лише активатор Ironic Liquido, який впливає безпосередньо на метал і окислює його прискореним чином. Такий спосіб декору істотно скорочує процес досягнення ефекту і оптимізує не тільки бюджет, але і трудовитрати.

Ступінь зносостійкості готового покриття можна варіювати застосуванням спеціальних захисних матеріалів. Для базової захисту (фіксажу) фактури натуральної іржі або окисленої міді слід використовувати прозорий фіксаж 2SCREEN - відносно новий продукт, розроблений виключно під ці потреби.

Якщо Ви бажаєте отримати більш міцний декор, слід додатково покрити поверхню однокомпонентним поліуретановим лаком Clear Finish Monocomponent, який додасть покриттю вологостійкість і значно поліпшить експлуатаційні характеристики декоративного фінішу.

Для досягнення практично «невбиваючої» поверхні слід використовувати двох компонентний лак Clear Finish, а новий матеріал Clear Finish Counertop забезпечить стійкість навіть до таких агресивних впливів, як киплячий жир ітд.

Для того, щоб переконається в реалістичності, широкому потенціалі і великих декоративних можливостях пропонованих систем-матеріалів - демонструємо Вам фотографії готових об'єктів з виконаним декором натуральної іржі і окислення з матеріалів IRONIC і VERDERAME.

Шукайте як зробити декор під іржу? Переходьте до відповідного розділу нашого інтернет-порталу і зможете побачити готові фактури з натуральної іржею, корозією або мідної окисом.

Пропонуємо Вам ознайомитися із зразками фактур, представлених в нашому інтернет-магазині, де можна підібрати найбільш підходящу обробку в стилі «лофт» і замовити комплексний декор стін «під ключ».

Фактуры під іржу

 

Галерея

Повний асортимент фактур в стилі «лофт» можна подивитися у відповідному розділі нашого інтернет-магазину. Наші художники-декоратори мають величезний досвід роботи в створенні стильних ефектів натуральної іржі, корозії металу і мідного окислення, що дозволяє втілити в життя будь-яку творчу задумку з цієї області.

Імітація іржі - досить нова, але неcклада технологія. Для створення креативного і стильного оздоблення слід мати певний досвід роботи з матеріалами, почуття міри і смаку і ретельно виконувати інструкції по нанесенню.

Нанесення іржі на стіни

Витрати нанесення:

 • Decofix (грунт) – 50 г/кв.м
 • Ironic Fondo (основа) – 150-250 г/кв.м
 • Ironic Liquido (активатор) – 50-150 г/кв.м

Для полегшення створення ефекту і кращого контролю над подальшим процесом окислення, рекомендуємо перед нанесенням IRONIC FONDO прогрунтувати поверхню за допомогою грунту-фіксажу Decofix, розведеного на 50% -100% питною водою. Нанесення грунту Decofix слід виконувати за допомогою валика в один шар.

Після висихання грунту, перед нанесенням IRONIC FONDO, слід ретельно перемішати металовмісних фарбу в ємності, для того щоб зробити масу однорідної і підняти частинки металу, які осідають на дні ємності. Наносити IRONIC FONDO необхідно за допомогою пензля в 2 шари, спрямованими або хаотичними рухами, з обов'язковим інтервалом не менше 4-6 годин між шарами для висихання попереднього шару. Для повноцінного декоративного ефекту нам необхідно мінімум 2 шари Ironic Fondo, так як на оброблювальній поверхні має бути достатня кількість металу для подальшого окислення.

Після повного висихання фінішного шару базового матеріалу Ironic Fondo ми можемо приступати до окислення нанесеної металомісткості фарби при активаторі іржі Ironic Liquido.

Нанесення активатора Ironic Liquido може виконуватися за допомогою пензля, валика, морської або синтетичної губки, а також розпилювача для квітів. Нанесення Ironic Liquido слід виконувати локально або суцільно, просочуючи металовмісну основу порційно, відлитою з основної ємності кількістю Ironic Liquido. Важливо постійно використовувати свіжий окислювач, що не вступав в реакцію, Ironic Liquido, тому, для досягнення однаково ефективного ржавіння рекомендуємо відливати активатор з основної ємності для його набору пензлем, валиком або губкою.

Загалом:

 • прогрунтувати поверхню Decofix і дати висохнути;
 • перемішати Ironic Fondo до однорідності і нанести його в два шари;
 • інтервал нанесення шарів - приблизно 4-6 годин;
 • після висихання фінішного шару - почати наносити окислювач Ironic Liquido;
 • окислювач наносити губкою, пензлем або валиком;
 • Ironic Liquido повинен бути без домішок і забруднень;
 • окисляти не менше 2-3 разів інтервалом в 3 години;
 • отриманий ефект закріпити Decofix розведеного на 100-300%

Після першого просочування поверхні реакція триватиме кілька годин і вже через 3 години після обробки поверхні Ironic Liquido - буде завершена і ви побачите перші результати. Якщо Ви не побачили належної реакції і іржа не виявилася, в цьому немає нічого страшного. Це може статися якщо наносити Ironic на непрогрунтовану мінеральну або добре вбирає поверхню або якщо Ви недостатньо просочили Ironic Fondo за допомогою активатора.

Для досягнення бажаного ефекту іржі рекомендуємо просочувати і насичувати оброблювану поверхню за допомогою Ironic Liquido не менше 3-х разів з інтервалом о 3 годині між шарами.

Якщо Ви бажаєте створити красиву, художню іржу, рекомендуємо комбінувати інструменти нанесення активатора Ironic Liquido, а також інтенсивність і область обробки.

Після того, як бажаний ефект досягнутий, рекомендуємо почекати ще кілька годин для повного вивітрювання вологи і закріпити іржу за допомогою закріплювача Decofix від Novacolor, розбавляємо на 100-300% і наноситься за допомогою валика, спрямованими або хаотичними рухами.

Нанесення іржі на фасаді, предметах інтер'єру і чорному металі

Саме нанесення системи декоративних матеріалів нічим не відрізняється від описаного вище, а ось для захисту іржі на фасаді обов'язково слід використовувати двокомпонентний поліуретан W2F Clear Finish, розбавляється на 50-80% водою і наноситься валиком всього в один шар. Це забезпечить належний захист декору і забезпечить належну стійкість на довгі роки.

Цей спосіб захисту декору також рекомендуємо використовувати якщо декоративний ефект виконується на меблів, стільниці, барних стійках і там, де потрібен постійний догляд і жорстка експлуатація.

Для створення іржа на чорному, непрогрунтованному металі, який в звичайних умовах підлягає корозії слід використовувати лише активатор іржі Ironic Liquido, що наноситься за допомогою губки або кисті. Кількість підходів обробки металу активатором залежить від якості самого металу і бажаного декоративного ефекту. Для закріплення іржі слід використовувати Decofix, а якщо метал після декору буде піддаватися жорсткій експлуатації - поліуретан W2F Clear Finish.

 

Оплата

 • Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською карткою - найбільш швидкий і зручний спосіб оплати, гроші за товар надійдуть протягом декількох хвилин.
 • Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Отриманий рахунок-фактуру Ви завжди можете оплатити в будь-якому відділенні банку. Товар буде відвантажено, як тільки кошти надійдуть на розрахунковий рахунок.
 • Оплата наличными при получении товара

  Оплата готівкою при отриманні товару

  Ви завжди зможете розрахуватися готівкою, відвідавши наш салон "VOGUE INTERIORS" за адресою Гоголівська 15 або, безпосередньо, в самому офісі компанії «ТБИ» (Гоголівська 23).

Доставка

 • Самовивіз

  Самовивіз

  Замовлення, прийняті до 15:30, видаються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 видаються на наступний день. У робочий час (9:00 - 18:00) Ви зможете забрати покупку без додаткових витрат на доставку.
 • Доставка кур'єром по Києву

  Доставка кур'єром по Києву

  Замовлення, прийняті до 15:30, доставляються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 доставляються на наступний день. Час і адреса доставки обговорюється з менеджером по телефону. Кур'єрська доставка здійснюється при замовленні від 500 грн. Вартість доставки 40 грн.
 • Нова Пошта (Україна, Київ)

  Нова Пошта (Україна, Київ)

  Замовлення, прийняті до 15:30, відправляються «день в день» на відділення Нової Пошти. Замовлення прийняті після 15:30 відправляються на наступний день. Вартість доставки по Україні і Києву відповідно до тарифів Нової Пошти.