Київ, вул. Гоголівська, 23 Відправка товару по Україні, СНД і країнах Балтії
Замовити дзвінок

Електрокарнизи для штор від компанії Mottura (Італія)

електрокарнизи для штор

З розвитком сучасних технологій, автоматизація все більше стає невід'ємною частиною нашого рутини і багато процесів, в тому числі і всередині нашого будинку, квартири або офісу передаються до виконання сучасних пристроїв автоматизації, до яких можна сміливо віднести електрокарнизи для штор.

Електрокарнизи для вікон давно не є дивиною і вже більше 30 років використовуються по всьому світу для комфортного светозатемненія і зашторювання житлових і комерційних об'єктів, таких як апартаменти, офіси, готельні номери, концертні зали, забезпечуючи максимальний комфорт в приміщенні, функціональність штори і первозданний вигляд полотна .

Карнизи на пульті - це не данина моді, а найчастіше раціональне рішення, засноване на банальної функціональної необхідності, адже тільки застосовуючи автоматику Ви можете з легкістю зашторювати великі віконні простору, виконувати поділ в приміщенні і управляти шторами без наявності доступу до них, в тому числі і через Інтернет.

Італійська компанія MOTTURA, будучи виробником №1 в світі по карнизним і сонцезахисним системам, не могла обійти стороною такий важливий продукт як електрокарнізи і вже 4-е десятиліття пропонує своїм клієнтам якісні автоматичні вироби для всіх типів штор, а також електричні ролети і складні моторизовані карнизні системи.

Як і інші системи МОТТУРА (Італія), кожен електричний карниз, незалежно від типу штор, підбирається за кількома параметрами: розмір зашторювати отвору, вага полотна штори, спосіб кріплення карниза і спосіб управління (кнопка, радіопульт, система «розумний дім»).

Бренд Mottura це завжди:

 • надійність і якість на роки;
 • застосування на топових об'єктах (квартири, котеджі, офіси, бізнес-центри і об'єкти цивільного призначення);
 • багаторічна репутація бренду у всьому світі

Використовуючи системи з нашого асортименту Ви зможете знайти оптимальне рішення для всіх типів штор:

Для драпірованих занавісок

 

Power 541/2
Електрокарниз для розсувних штор вагою до 28 кг і управлінням за допомогою дротової кнопки або системи «розумний дім».
Power 541/1
Моторизована система для розсувних завіс вагою до 28 кг і управлінням за допомогою пульта або «сухих контактів».
Power 571/2
Драпірований карниз на автоматиці для важких штор вагою до 100 кг і управлінням за допомогою дротової кнопки або «по фазі» системою «розумний дім».
Power 571/1
Електричний карниз для важких драпірованих штор вагою до 100 кг і управлінням за допомогою радіопульта або по «сухим контактам»
Power 591
Потужний розсувний карниз на автоматиці для оформлення великих отворів з вагою полотна до 160 кг. Управління за допомогою дротової кнопки, пульта або системи «розумний дім».
Power 801
Найпотужніший драпірований карниз на автоматиці, створений для оформлення прорізів і сцен великих розмірів з вагою полотна до 250 кг. Керується за допомогою кнопки, радіопульта і системи «розумний дім».

Електрокарнизи для римських штор

Крім стандартних рішень, римські карнизи на автоматиці від компанії МОТТУРА (Італія) дають можливість декорувати нестандартні і складні віконні прорізи. Похилі, арочні і еркерні вікна можна функціонально зашторювати використовуючи асортимент моторизованих римських карнизів італійської фабрики Mottura.

Rotary 449

Електричний карниз для римських штор з можливістю вигину під 90 градусів, плавного радіусу, вигину в арку, а також оформлення скошених вікон з вагою штори до 8 кг і управлінням за допомогою кнопки або пульта.

Softbox 467/3

Потужний римський електрокарнізи з тубулярним двигуном. Підходить для штор з Lmax = 695cm, Hmax = 550cm і вагою полотна до 20 кг.

Qbox 457

Моторизований карниз для римської штори зі стильним декоративним коробом і вагою полотна до 10 кг.

Моторизовані карнизні системи для мансардних вікон

Компанія MOTTURA завжди була фаворитом в зашторюванні всілякого мансардного скління, зимових садів та інших елементів скляної архітектури. Як Ви розумієте, мансардне скління і прольоти великих розмірів часто неможливо зашторити без застосування електричних карнизних систем. Саме з цього в асортименті компанії представлено багато різнопланових карнизних систем Garden на автоматиці.

Garden 432

Мансардна карнизна система на автоматиці для штор невеликого розміру.

Garden 436/3

Моторизована мансардна система для плісерованних штор, застосовується для вікон невеликих розмірів.

Garden 451/1

Електрична карнизна система для мансардних конструкцій і зимових садів, в тому числі і нестандартної форми.

Garden 452/1

Моторизована система зашторювання для зимових садів і мансардних вікон, в тому числі і нестандартної форми.

Garden 551/1

Надпотужна електрична система зашторювання для мансардних вікон і зимових садів для великих прольотів, в тому числі і нестандартної форми.

Garden 552/1

Надпотужна моторизированна сонцезахисна система для зимових садів і мансардних вікон. Застосовується для великих віконних прорізів, в тому числі і нестандартної форми.

Сьогодні ринок пропонує широкий вибір виробів з різним функціоналом, можливостями і цінами, проте слід обережно вибирати виробника, якщо Ви хочете отримати якісний виріб, яке буде надійним і довговічним.

Тканинні ролети на автоматиці

На сьогоднішній день рулонні штори є найзручнішим і функціональним способом сонцезахисту і светозатемненія житлових і комерційних приміщень і звичайно ж електричні ролети - це практично "musthave" будь-якого сучасного приміщення, в якому солнцезащита і светозатемненія активно регулюються протягом дня. Також рулонні штори з електроприводом незамінні при зашторюванням вікон великих розмірів. Завдяки широкому асортименту систем, кожен зможе підібрати електричні ролети під свої завдання.

Energy 428

Компактна рулонний штора відкритого типу на автоматиці з мотором 24V, зовнішнім блоком управління і радіоресівером. Використовується для затемнення і сонцезахисту вікон c L max = 160 cm і H max = 260 cm.

Energy 450

Популярна тканинна ролета на автоматиці для оформлення віконних прорізів Lmax = 400 cm і Hmax = 440 cm

Energy 471

Потужна тканинна рулонна штора на автоматиці з направляючими у вигляді сталевих тросів. Застосовується для зашторювання віконних прорізів c Lmax = 400 cm і Hmax = 440 cm

Energy 472

Надпотужна рулонна штора на автоматиці з опциональними тросовими напрямними, використовується для сонцезахисту віконних прорізів з Lmax = 500 cm і Hmax = 560 cm.

Rollbox 465-485-4115

Моторизированная кассетная ролета с опциональными профильными направляющими для окон с Lmax=400 cm и Hmax=440 cm.

Rollbox 995/4

Електрична ролета в коробі для сонцезахисту мансардних вікон. Застосовується для вікна з Lmax = 240 cm і Hmax = 400 cm.

Rollbox 460

Ролета накладного типу з автоматикою, підходить для оформлення віконних прорізів з Lmax = 160 cm і Hmax = 260 cm.

Rollbox 475

Електрична ролета з струмом 220V зі стильним круглим коробом. Застосовується при Lmax = 300 cm і Hmax = 400 cm.

Rollbox 479

Моторизована боксова рулонна система в декоративному виконанні для акцентного оформлення віконних прорізів з Lmax = 300 cmі Hmax = 400 cm.

Topbox 4140

Вбудована тканинна ролета на автоматиці для зашторювання прорізів при Lmax = 400 cm і Hmax = 440 cm.

Rollbox 4110

Сучасна та стильна моторизированна ролета в коробі для зашторювання віконних прорізів з Lmax = 300 cm і Hmax = 400 cm.

Рулонні штори на акумуляторах

Якщо немає попередньо підготовленого виведення харчування під рулонні штори і існує необхідність встановити ролети на автоматиці - компанія MOTTURA розробила і впровадила в свій асортимент системи на акумуляторах, які не вимагають підключення постійного живлення і можуть заряджатися, як від переносний зарядки (подібно телефону) або від додатково встановленої сонячної панелі. Такі акумуляторні ролети можуть до 2-х місяців автономно працювати без підзарядки, а при наявності встановленої сонячної батареї і зовсім можна буде забути про їх підзарядки. Асортимент рулонних штор з автономним живленням досить великий і можна підібрати ролети не тільки за функціоналом, але і за зовнішнім виглядом і способом монтажу.

Energy 728

Компактна електрична тканинна ролета на акумуляторах для світлорегуляції і сонцезахисту віконних прорізів з Lmax = 160 cm і Hmax = 260 cm.

Energy 736

Автоматична рулонна штора відкритого типу з вбудованими акумуляторами і можливістю підзарядки від мережі 220V або сонячної батареї. Використовується для прорізів c Lmax = 160 cm і Hmax = 260 cm.

Rollbox 765

Боксова рулонна штора на акумуляторних батареях з опціональними профільними напрямними. Може використовуватися при Lmax = 300 cm і Hmax = 400 cm.

профессиональная защита от солнца

Акумуляторна сонцезахисна ролета для монтажу на стулку вікна з Lmax = 160 cm і Hmax = 260 cm.

эффективное светозатемнение

Акумуляторна рулонна штора зі стильним круглим коробом, підходить для оформлення прорізів з Lmax = 300 cm і Hmax = 400 cm.

защита от сонца

Касетна ролети на акумуляторах з квадратним декоративним коробом для оформлення віконних прорізів з Lmax = 300 cm і Hmax = 400 cm.

Автоматичні жалюзі з електроприводом

Жалюзі - це один з найдавніших способів светозатемненія і сонцезахисту з усіх існуючих на світовому ринку. Багато людей все ще вважають за краще встановлювати електричні жалюзі замість ролет або карнизів і не хочуть щось міняти. Саме для таких випадків, компанія MOTTURA приберегла кілька моделей жалюзі на автоматиці, щоб задовольнити навіть самого консервативного клієнта.

Горизонтальные жалюзи Veni
Горизонтальні жалюзі на автоматиці використовуються для декору вікон і сонцезахисту житлових і комерційних приміщень.
Вертикальные жалюзи Mono 373
Електричні вертикальні жалюзі з ламелями 89 і 127 мм з можливістю похилої установки, а також вигину під 90 градусів або за плавним радіусом.
Горизонтальные жалюзи Veni
Колекції дерев'яних жалюзі з різними декоративними оздобленням з шириною ламелей 25мм, 35мм, 50мм і 70 мм. Механізм може бути стрічкового або шнурового типу.

Купити електрокарнизи Mottura, ціна, вартість, доставка

У стандартному виконанні, в залежності від обраного типу приводу карниза, системи можуть управлятися за допомогою дротового кнопки або радіопульта. Автоматичні карнизи Моттура можна з легкістю підключати до систем «розумний дім» будь-якого типу. Також фабрика розробляє свою систему автоматизації M2NET, що дозволяє безпроблемно керувати своїми карнизами і светозатемненіем в цілому за допомогою комп'ютера, планшета або телефону, а також різних кліматичних датчиків і сенсорів освітленості.

Всі електричні карнизи MOTTURA є в постійній наявності на складі в Києві. Кожна система виготовляється в розмір, виходячи з побажань клієнта і технічного завдання. Асортимент карнизів дає можливість вибрати найбільш підходящу модель під певну ситуацію і виключити будь-які компромісні або універсальні рішення, тобто в результаті Замовник отримує вузькоспеціалізоване і зважене рішення.

Замовити електричний карниз можна на нашому сайті, через розділ «інтернет-магазин», де використовуючи фільтри Ви без зусиль знайдете відповідний під Ваші запити продукт. На самій сторінці обраного товару Ви можете розрахувати і купити карниз, попередньо проставивши параметри карниза (довжина, висота, наявність вигину). Після підтвердження замовлення онлайн з Вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер для підтвердження і уточнення деталей.


Ви також можете не виходячи з дому купити карнизи по телефону, набравши один з номерів в шапці сайту або скориставшись формою зворотного зв'язку. Ми досить оперативно обробляємо всі заявки і можемо відправляти товар в будь-яку точку України, де є представництва національних перевізників. Ми здійснюємо доставку в міста:

 • Київ
 • Одеса
 • Харьків
 • Львів
 • Днепро
 • та інші населені пункти, де є представництво НП.

Важливо пам'ятати, що на ринку представлено безліч виробників карнизних і сонцезахисних систем, але вибираючи вироби італійської торгової марки MOTTURA Ви завжди отримуєте:

 • преміальну карнизну і сонцезахисну автоматику, застосовується як житлових, так і в комерційних приміщеннях
 • якісні і надійні електроприводи для карнизів та ролет, службовці роками без необхідності сервісного обслуговування;
 • можливість повної інтеграції карнизних і сонцезахисних систем з будь-якими системами "розумний будинок" і іншими системами автоматизації;
 • гарантійне обслуговування на всі електричні карнизи і ролети на термін до 2-хлет і постагарнтійное обслуговування протягом періоду до 10 років;

FAQ: Електрокарнизи

→ Чому наші електрокарнизи?

 • більше 25 років досвіду на ринку України та СНД;
 • прямі ексклюзивні поставки від провідних італійських виробників галузі;
 • найширший асортимент (понад 400) карнизних і сонцезахисних систем;
 • практично безмежні можливості в солнцезащіте і декорі вікон;
 • від комерційних і до ексклюзивних рішень для об'єктів будь-якого характеру;
 • продукція ексклюзивних італійських брендів: Mottura, Shadelab і Corradi;
 • сучасна матеріально-технічна база;
 • можливість розробки та реалізації індивідуальних рішень;
 • продаж і монтаж «під ключ» на всій території України і СНД;
 • гарантія і пост гарантійний сервіс;

→ Яка ціна на італійський електрокарнизи?

Ціна залежить від обраних параметрів карниза, його моделі, ширини, можливого вигину і додаткових опцій:

Для драпіруваних завіс:

Power 541/2 Power 571/2

Для римських штор:

Rotary 449 Softbox 467/3

Для мансардних вікон:

Garden 432 Garden 451/1

Тканинні ролети:

Energy 428 Energy 450

→ Як правильно вибрати електрокарниз?

Знати параметри отвору, який необхідно зашторити, його довжину, висоту + можливий вигин.

Ознайомитися з усіма моделями можна в нашому каталозі електрокарнизів або ж в інтернет-магазин, де по фільтрам можна відібрати бажане.

→ Які самі використовувані електрокарнизи в 2023 році?

Найбільш використовувані моделі представлені в каталоге, весь перелік продукції представлений в нашому інтернет-магазин.

→ Пропонуєте послуги монтажу?

Так, крім продажу брендових італійських електрокранізов, ми здійснюємо установку карнизів, ціна залежить від моделі.

З вопросам вартості установки - Звертайтеся до наших менеджеров.

 
 

Оплата

 • Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською карткою - найбільш швидкий і зручний спосіб оплати, гроші за товар надійдуть протягом декількох хвилин.
 • Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Отриманий рахунок-фактуру Ви завжди можете оплатити в будь-якому відділенні банку. Товар буде відвантажено, як тільки кошти надійдуть на розрахунковий рахунок.
 • Оплата наличными при получении товара

  Оплата готівкою при отриманні товару

  Ви завжди зможете розрахуватися готівкою, відвідавши наш салон "VOGUE INTERIORS" за адресою Гоголівська 15 або, безпосередньо, в самому офісі компанії «ТБИ» (Гоголівська 23).

Доставка

 • Самовивіз

  Самовивіз

  Замовлення, прийняті до 15:30, видаються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 видаються на наступний день. У робочий час (9:00 - 18:00) Ви зможете забрати покупку без додаткових витрат на доставку.
 • Доставка кур'єром по Києву

  Доставка кур'єром по Києву

  Замовлення, прийняті до 15:30, доставляються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 доставляються на наступний день. Час і адреса доставки обговорюється з менеджером по телефону. Кур'єрська доставка здійснюється при замовленні від 500 грн. Вартість доставки 40 грн.
 • Нова Пошта (Україна, Київ)

  Нова Пошта (Україна, Київ)

  Замовлення, прийняті до 15:30, відправляються «день в день» на відділення Нової Пошти. Замовлення прийняті після 15:30 відправляються на наступний день. Вартість доставки по Україні і Києву відповідно до тарифів Нової Пошти.