Киев, ул. Гоголевская, 23 Отправка товара по Украине, СНГ и Прибалтике
(044) 482-01-01 (066) 482-01-01
Заказать звонок
Вход Регистрация
Укр Рус
0

Рулонні штори відкритого типу

рулонные шторы

Рулонні штори вже давно є гарною альтернативою звичним жалюзі і штор в боротьбі за ефективний спосіб сонцезахисту і светозатемненія житлового або комерційного інтер'єру. Вибираючи затемняющие ролети на вікна, Ви отримуєте компактну систему зашторювання з великим потенціалом по функціоналу.

Компанія Моттура (Італія), будучи компанією «№1» в світі карнизних і сонцезахисних систем, приділяє велику увагу такому напрямку, як рулонні штори, намагаючись запропонувати своїм клієнтам рішення під будь-технічне завдання. Найголовніша перевага ролет MOTTURA -безупречний функціонал і працездатність системи в перебігу тривалого періоду часу без необхідності будь-якого втручання або сервісного обслуговування.

Чому ми?

 • більше 25 років досвіду на ринку України та СНД;
 • прямі ексклюзивні поставки від провідних італійських виробників галузі;
 • найширший асортимент (понад 400) карнизних і сонцезахисних систем;
 • практично безмежні можливості в сонцезахисті і декорі вікон;
 • від комерційних і до ексклюзивних рішень для об'єктів будь-якого характеру;
 • продукція ексклюзивних італійських брендів: Mottura, Shadelab і Corradi;
 • сучасна матеріально-технічна база;
 • можливість розробки та реалізації індивідуальних рішень;
 • продаж і монтаж «під ключ» на всій території України і СНД;
 • гарантія і пост гарантійний сервіс;

Говорячи про сонцезахист і світлозатемнення, варто відзначити, що рулонні штори відкритого типу від італійської фабрики MOTTURA - це найбільш затребувані системи зашторювання, незалежно від типу об'єкта і концепції інтер'єру. В основі конструкції лежить верхній робочий вал з ручним (редуктор з ланцюжком) або автоматичним (внутрішньовальні мотор 220V) приводом. Компактні кронштейни мають універсальне використання і дозволяють здійснювати монтаж, як на стіну, так і на стелю. Нижній утяжелитель - алюмінієвий і за замовчуванням може бути білого або алюмінієвого кольору, опціонально може фарбується по RAL.

Основна причина популярності ролет відкритого типу досить проста: компактні розміри системи, оптимальна вартість і можливість декорувати отвори великих розмірів без обмеження по вибору тканини. Всі компоненти ролети, включаючи труби і профілю, виготовляються компанією MOTTURA в Італії, що гарантує стабільно високу якість готового продукту з бездоганною функціональністю і акцентом на гармонійний дизайн готового виробу.

Модель системи підбирається виходячи з розмірів декорируемого простору, бажаного способу управління (ручне або електричне), а також виходячи з типу тканини, яка буде застосовуватися.

Механічні рулонні штори з управлінням за допомогою ланцюжка або інерційної пружини відмінно підійдуть для організації ефективної сонцезахисту і светозатемненія вікон невеликих і середніх розмірів, а також в тих випадках, де не передбачені висновки електроживлення під електричні ролети. Пропонуємо Вам ознайомитися з асортиментом ручних ролет, пропонованих компанією Моттура (Італія).

Механічні рулонні штори


SLOW 1925
Система відкритого типу з пружинним механізмом управління з Lmax = 160 cm і Hmax = 260 cm. Підходить для установки на стулку вікна.
SLOW 1928
Рулонні штори відкритого типу з пружинним механізмом управління з Lmax = 300 cm і Hmax = 400 cm.
PLUS 2029
Тканинна ролета відкритого типу з гібридним способом управління (ланцюжок + пружина) c Lmax = 300 cm і Hmax = 400 cm.
SIDEWINDER 8220
Мініатюрна тканинна ролета відкритого типу з механізмом ланцюжка управлінням і для отворів c Lmax = 160 cm і Hmax = 260 cm. Підходить для кріплення на раму.
SIDEWINDER 8240
Популярна рулон система відкритого типу з механічним управлінням - ланцюжок для прорізів c Lmax = 300 cm і Hmax = 400 cm.
SIDEWINDER 8275
Механічна тканинна ролета відкритого типу з механізмом ланцюжка управлінням і редукцією для оформлення великих віконних прорізів з c Lmax = 300 cm і Hmax = 400 cm.
SIDEWINDER 8277
Потужна рулонна штора відкритого типу з ланцюжковим управлінням і редукцією для оформлення великих віконних прорізів з Lmax = 400 cm і Hmax = 440 cm.
HANDLE 8234-1765
Механічна рулонна штора з керуванням за допомогою ручної лебідки для затемнення і сонцезахисту прорізів з c Lmax = 400 cm і Hmax = 440 cm.

Для досягнення максимального комфорту в регуляції світла і солнцезащіте Вашого приміщення, рекомендуємо звернути увагу на електричні тканинні ролети відкритого типу, які також будуть незамінні при зашторюванням великого скління і нестандартних прорізів, де крім великих розмірів також немає прямого доступу до систем для ручного управління. Асортимент тканинних ролет на автоматиці від компанії MOTTURAпозволіт знайти рішення для оформлення вікон будь-якого формату, а в разі відсутності висновку харчування, ми можемо запропонувати тканинні ролети на акумуляторах з додатковою підзарядкою від сонячних батарей. Пропонуємо Вам ознайомитися з асортиментом рулонних штор на автоматиці від компанії MOTTURA:

Автоматичні рулонні штори


ENERGY 428
Мініатюрна моторизирована рулонна штора відкритого типу з мотором 24V, зовнішнім блоком управління і радіо ресивером. Використовується для затемнення і сонцезахисту вікон c Lmax = 160 cm і Hmax = 260 cm.
ENERGY 728
Компактна електрична тканинна ролета на акумуляторах для светорегуляціі і сонцезахисту віконних прорізів з Lmax = 160 cm і Hmax = 260 cm.
ENERGY 736
Автоматична рулонна штора відкритого типу з вбудованими акумуляторами і можливістю підзарядки від мережі 220V або сонячної батареї. Використовується для прорізів c Lmax = 160 cm і Hmax = 260 cm.
ENERGY 440
Електрична рулонна штора відкритого типу з управлінням за допомогою пульта або кнопки для віконних прорізів c Lmax = 300 cm і Hmax = 400 cm.
ENERGY 450
Потужна ролетна система на автоматиці з можливістю оформлення прорізів c Lmax = 400 cm і Hmax = 440 cm.
ENERGY 471
Потужна тканинна ролета на автоматиці з направляючими у вигляді сталевих тросів. Застосовується для зашторювання віконних прорізів c Lmax = 400 cm і Hmax = 440 cm
ENERGY 472
Надпотужна сонцезахисна рулонна штора на автоматиці з опциональнимі тросовими напрямними, використовується для оформлення прорізів з Lmax = 500 cm і Hmax = 560 cm.

Як Ви можете помітити, асортимент моделей рулонних штор досить великий і ми можемо забезпечити надійне та ефективне решеніепо солнцезащіте Вашого приміщення, враховуючи всі особливості об'єкта та побажання Замовника.

Важливо підкреслити, що при всіх однакових параметрах ролетіменно сонцезахисна тканина є ефективним сонцезахисним інструментом і відповідає за функціональність і ефективність системи в цілому. Залежно від поставлених завдань, можна підібрати тканини для:

 • ефективної сонцезахисту з різним ступенем світлопроникності, відсікаючи при цьому до 92% ультрафіолету і до 60% Cолнечной тепла.
 • светозатемненія, влоть до 100% відсікання проникаючого світло (тканини blackout)
 • обмеження або повного відсікання просматриваемости приміщення крізь віконні прорізи.

Для багатофункціонального светозатемненія і сонцезахисту Компанія «ТБИ» також пропонує рішення на основи двох рулонних систем, де одна з тканин - максимально світлопроникний з функцією солнцезащітв, а друга - служить для 100% відсікання сонячного світла (blackout). При такій концепції зашторювання вікон Замовник може ситуативно міняти функціонал рулонних штор незалежно від часу доби або погодних умов, отримуючи максимальний комфорт за рахунок встановлених систем.

Використовувані тканини для ролет - це якісні технічні тканини з колекції TECNICA (MOTTURA, Італія), що розробляються з урахуванням актуальний тенденцій ринку сонцезахисту і запитів клієнтів з усього світу. У каталозі представлено добірку з різним функціоналом, різними фактурами і вибором кольорів, при цьому полотна бувають шириною до 330 см, дозволяючи виготовляти великі рулонні штори без шва по полотну.

Що стосується складу, то для житлових інтер'єрів, ми пропонуємо переважно тканини з 100% поліестеру, також є в асортименті змішані склади, що поліпшують експлуатаційні характеристики полотна. В каталозі TECNICAВи не знайдете тканини з малюнками або принтами, так як фабрика робить акцент на функціональність ролет і працює в рамках однотонних, фактурних і іноді смугастих тканин для рулонних штор.

Купити рулонні штори відкритого типу Ви можете в нашому шоу-румі «VOGUEINTERIORS», де представлений весь асортимент карнизних систем і рулонних штор італійського виробника Моттура.

Також можна замовити ролети Mottura онлайн через інтернет-магазин www.tbi.ua і ми доставимо Вам товар не тільки по Києву, але і в інші міста України (Харків, Дніпро, Одеса, Львів), де є відділення національних транспортних перевізників.

FAQ: відкриті рулонні штори

→ Чому саме наші відкриті рулонні штори

 • більше 25 років досвіду на ринку України та СНД;
 • прямі ексклюзивні поставки від провідних італійських виробників галузі;
 • найширший асортимент (понад 400) карнизних і сонцезахисних систем;
 • практично безмежні можливості в сонцезахисті і декорі вікон;
 • від комерційних і до ексклюзивних рішень для об'єктів будь-якого характеру;
 • продукція ексклюзивних італійських брендів: Mottura, Shadelab і Corradi;
 • сучасна матеріально-технічна база;
 • можливість розробки та реалізації індивідуальних рішень;
 • продаж і монтаж «під ключ» на всій території України і СНД;
 • гарантія і пост гарантійний сервіс;

→ Яка ціна на італійські відкриті рулонні штори?

Ціна штори залежить від самої моделі і її призначення. Для отримання ціни зверніться до наших менеджерів, які, зроблять попередній прорахунок по заданих розмірах. Для ознайомлення з нашими карнизи відвідайте каталог або інтернет-магазин.

→ Як правильно вибрати відкриті рулонні штори?

Розуміти для яких цілей і завдань необхідена рулонна штора і її розміри. Якщо потрібне нестандартне рішення - сміливо звертайтеся до наших менеджерів за контактними номерами телефонів або формам зворотного зв'язку.

→ Які відкриті рулонні штори можна вибрати 2021 році?

Приклади: Slow 1925, Plus 20259, Sidewinder 8277

→ Чи пропонуєте послуги монтажу?

Так, крім продажу брендових італійських рулонних штор, ми здійснюємо їх монтаж, ціна залежить від моделі.

З питань вартості установки - звертайтеся до наших менеджерів.

Оплата

 • Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською карткою - найбільш швидкий і зручний спосіб оплати, гроші за товар надійдуть протягом декількох хвилин.
 • Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Отриманий рахунок-фактуру Ви завжди можете оплатити в будь-якому відділенні банку. Товар буде відвантажено, як тільки кошти надійдуть на розрахунковий рахунок.
 • Оплата наличными при получении товара

  Оплата готівкою при отриманні товару

  Ви завжди зможете розрахуватися готівкою, відвідавши наш салон "VOGUE INTERIORS" за адресою Гоголівська 15 або, безпосередньо, в самому офісі компанії «ТБИ» (Гоголівська 23).

Доставка

 • Самовивіз

  Самовивіз

  Замовлення, прийняті до 15:30, видаються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 видаються на наступний день. У робочий час (9:00 - 18:00) Ви зможете забрати покупку без додаткових витрат на доставку.
 • Доставка кур'єром по Києву

  Доставка кур'єром по Києву

  Замовлення, прийняті до 15:30, доставляються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 доставляються на наступний день. Час і адреса доставки обговорюється з менеджером по телефону. Кур'єрська доставка здійснюється при замовленні від 500 грн. Вартість доставки 40 грн.
 • Нова Пошта (Україна, Київ)

  Нова Пошта (Україна, Київ)

  Замовлення, прийняті до 15:30, відправляються «день в день» на відділення Нової Пошти. Замовлення прийняті після 15:30 відправляються на наступний день. Вартість доставки по Україні і Києву відповідно до тарифів Нової Пошти.
Офис «ТБИ»
Киев, ул. Гоголевская 23, офис «ТБИ»
(044) 482-01-01
Showroom – бутік “VOGUE INTERIORS”
Київ, вул. Гоголівська 15
(066) 482-01-01
Наші сайти в мережі:
Дякуємо за Ваше резюме!
Ми уважно ознайомимося з Вашим резюме і наш HR-фахівець зв'яжеться з Вами.
Дякуємо за замовлення!
Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.
Дякуємо за Ваше звернення!
Наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом.
`[Внимание!`]
Ви ввели неправильний е-мейл або пароль.
Дякуємо за реєстрацію!
Інформація про це вислана на Ваш е-мейл.
ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Продовжити покупки Оформити замовлення
Вага/довжина
вага/довжина
Вибір локалізації


Відновити пароль

Введіть Ваш E-mail і новий пароль буде
висланий на вказану поштову адресу

Замовити дзвінок
Можливі кольори
Повідомити про наявність
Як тільки з'явиться товар:
отзывы
Я зареєстрований на сайті
Забули пароль? Реєстрація
Дати запит про вартість
Узнать стоимость на товар:
отзывы
Я зареєстрований на сайті
Забули пароль? Реєстрація
вгору