Київ, вул. Гоголівська, 23 Відправка товару по Україні, СНД і країнах Балтії
Замовити дзвінок

Розсувні карнизи MOTTURA для штор в Україні

эфективний сонцезахист

Незалежно від тенденцій інтер'єрної моди, обраного стилю і призначення приміщення, штори були і залишаються невід'ємним атрибутом оформлення приміщення, підкреслюють статус і смак його мешканців, додають затишок і комфорт в атмосферу простору.

Звичайно ж декор вікон і навішування штор неможливі без карнизів і одними з найпопулярніших по праву прийнято вважати розсувні карнизи, використовувані для тюлю і штор в інтер'єрах різного стилю і призначення.

Чому ми?

 • більше 25 років досвіду на ринку України та СНД;
 • прямі ексклюзивні поставки від провідних італійських виробників галузі;
 • найширший асортимент (понад 400) карнизних і сонцезахисних систем;
 • практично безмежні можливості в сонцезахисті і декорі вікон;
 • від комерційних і до ексклюзивних рішень для об'єктів будь-якого характеру;
 • продукція ексклюзивних італійських брендів: Mottura, Shadelab і Corradi;
 • сучасна матеріально-технічна база;
 • можливість розробки та реалізації індивідуальних рішень;
 • продаж і монтаж «під ключ» на всій території України і СНД;
 • гарантія і пост гарантійний сервіс;

Галерея

Розсувні (драпіровані) карнизи для штор без управління

Найпростіші профільні системи для тюлю і штор - це розсувні карнизи без управління. Компанія «MOTTURA» c 1962 року почала свій асортиментний ряд саме з такого типу карнизів, пропонуючи своїм клієнтам просте і універсальне рішення для навішування завіс на віконні прорізи невеликих і середніх розмірів, а також там, де не потрібно шнурове або автоматичне керування гардинами. Незважаючи на простоту конструкції і відносно низьку вартість продукції, деякі профільні карнизи без управління також можуть гнутися під кутом 90 градусів, за плавним радіусом, а також в арку або еркер. Залежно від Ваших потреб, розсувні алюмінієві для штор системи можуть мати стенове або стельове кріплення, здійснюване за допомогою спеціальних кронштейнів. Пропонуємо Вам ознайомитися з асортиментом драпірованих систем компанії Моттура (Італія) без управління:

Розсувні карнизи зі шнуровим механізмом

Як показує досвід, карнизи з управлінням (шнур), актуальні в будь-якій ситуації, незалежно від розміру зашторювати простору і ваги полотен, адже саме делікатне, рівномірне і м'яке переміщення полотна штори здійснюється саме за допомогою карнизних систем зі шнуровим управлінням, що дозволяє полотнам залишатися в первозданному вигляді незалежно від частотності відкривання завіс і висоти приміщення. Шторні карнизи з керуванням особливо актуальні для зашторювання великих віконних прорізів, екрерних, арочних або кутових вікон, а також штор з великою вагою полотен. У італійського виробника MOTTURAімеются посилені карнизи для штор, які за своїм функціоналом і можливостями не йдуть ні в яке порівняння з пропонованими на ринку профільними карнизами CKS і можуть застосовуватися для декору вікон довжиною до 30 метрів і вагою полотен до 80 кг. Представляємо Вам штор системи для тюлю і штор з мотузковим управлінням від компанії Моттура:

Дворядні карнизи для штор з мотузковим управлінням

При необхідності навісити тюль і штору на один карниз слід звернути увагу на подвійні стельові шини для драпірованих завіс, здатні компактно розмістити в площині вікна 2 ряди полотен і оптимізувати трудовитрати на монтаж карніза.Прі необхідності використовувати більшу кількість рядів штор в асортименті також є трьох і чотирьох рядні шини, представлені нижче:

Електричні карнизи для тюлю і штор

Для максимальної зручності в управлінні шторами, рекомендуємо звернути увагу на електрокарнізи Mottura, представлені асортиментом з 6 основних моделей, кожна з яких розрахована під певні розміри зашторювати простору і граничний вагу полотен. Залежно від концепції приміщення, управління шторами може здійснюватися за допомогою дротового кнопки, радіопульта або системи «розумний дім». Також як і звичайні профільні карнизи, системи на автоматиці можуть гнутися за плавним радіусом (еркер), під кутом 90 градусів, а кріплення на вибір може бути як стельових, так і стінових.

Як Ви бачите, асортимент карнизних систем для декору вікон досить великий і обчислюється десятками моделей, кожна з яких має своє функціональне призначення, особливості та підбирається до використання в тих випадках, коли даний карниз може найкращим чином виконувати свої функціональності завдання - безпроблемно переміщати полотна тюлю і штор уздовж зашторювати віконного простору або при поділі приміщення. Найголовніше в карнизі - його безкомпромісна функціональність, саме з цього італійська фабрика Mottura не вдається до універсальних рішень в області декору вікон, а розробляє вузькоспеціалізовані системні рішення для кожної з можливих типовий ситуації.

Купити розсувні карнизи для штор в Києві

Якщо Ви бажаєте вибрати і купити карнизні системи для драпірованих завіс в Києві, рекомендуємо відвідати наш шоу-рум «VOGUEINTERIORS» (вул. Гоголівська, 15), де в рамках нашого двоповерхового шоу-руму розміщена експозиція з усім модельним рядом карнизних і сонцезахисних систем італійського бренду Моттура і можна не тільки замовити карнизи в розмір, а й порівняти цікавлять моделі між собою, а також оформити доставку по Києву або замовити монтаж готових виробів на об'єкті.

У сучасному світі важко уявити, що у ведучої компанії якогось з профільних ринків немає свого сайту або інтернет-магазину, з цього Компанія «ТБИ» була в числі перших, хто створив повноцінний інтернет-магазин карнизів для штор, де можна замовити онлайн карнизи з доставкою, маючи можливість підібрати модель по характеристиками і замовити готові вироби зі всіма необхідними параметрами.

В інтернет-магазині www.tbi.ua підібрати і оплатити карниз для штор можна всього за кілька кліків, попередньо вказавши всі необхідні дані і спосіб доставки. При інтернет-замовленні в нашій компанії існує правило пріоритетного виробництва замовлення, з цього можете бути впевнені, що ваші карнизи для штор будуть виготовлені і відвантажені в першу чергу.

Монтаж карнизів в Києві і по Україні

Встановлення карниза - це не менш відповідальний процес, ніж його підбір та виготовлення. Компанія «ТБИ» є представником бренду MOTTURA (Італії) з 1997 року і вже майже 20 років не тільки продає карнизи і сонцезахисні системи в Києві і по Україні, а й виконує монтаж і установку виробів будь-якої складності на об'єктах різного рівня. При необхідності, наші фахівці можуть виконати завмер об'єкта і монтаж готових карнизних систем для штор і сонцезахисту «під ключ», гарантуючи якість виконуваних робіт в заздалегідь обговорені терміни.

Якщо ви визначилися з вибором моделі карниза для штор і бажаєте замовити системи зашторювання на вікна з монтажем - зверніться до наших фахівців по телефону або через форму зворотного зв'язку і Вам запропонують найбільш зручні варіанти організації виїзду наших фахівців на завмер і / або монтаж. Замовляючи для штор системи через наш інтернет-магазин, Ви також можете додати послугу «монтаж» в корзину і оплатити все разом при його підтвердженні.

Доставка карнизів по Києву, Україні, країнам СНД, Прибалтики та Європи

Карнизи з доставкою по Києву від Компанії «ТБИ» можна отримати за вказаною адресою протягом дня з моменту їх відправки, так як дана послуга виконується нашими кур'єрами, оперативно і в строк.

Ми також здійснюємо доставку карнизних систем по Україні, в усі міста де присутні відділення національних транспортних компаній НОВА ПОШТА, АВТОЛЮКС, ГЮНСЕЛ, ДЕЛІВЕРІ і ІНТАЙМ. У такі міста, як Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Полтава, Львів та Одеса товар зазвичай приходить протягом 24 годин з моменту його відправлення. Доставка замовлень в такі міста, такі як Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ужгород, Миколаїв і Вінниця іноді може займати до 48 годин з моменту відправки вантажу на склад транспортної компанії.

Маючи великий досвід, потужним виробничим потенціалом і конкурентної цінової політикою на італійські карнизи для штор, ми також пропонуємо свої вироби з доставкою в країни СНД, Прибалтики та Європи, пропонуючи клієнтові повний сервіс доставки «під ключ». При необхідності, наші фахівці також можуть виїхати на завмер під виготовлення, шеф-монтаж ітд.

FAQ: розсувні карнизи

→ Чому саме наші розсувні карнизи?

 • більше 25 років досвіду на ринку України та СНД;
 • прямі ексклюзивні поставки від провідних італійських виробників галузі;
 • найширший асортимент (понад 400) карнизних і сонцезахисних систем;
 • практично безмежні можливості в сонцезахисті і декорі вікон;
 • від комерційних і до ексклюзивних рішень для об'єктів будь-якого характеру;
 • продукція ексклюзивних італійських брендів: Mottura, Shadelab і Corradi;
 • сучасна матеріально-технічна база;
 • можливість розробки та реалізації індивідуальних рішень;
 • продаж і монтаж «під ключ» на всій території України і СНД;
 • гарантія і пост гарантійний сервіс;

→ Яка ціна на італійські розсувні карнизи?

Ціна карнизу залежить від самої моделі і її призначення. Для отримання ціни зверніться до наших менеджерів, які, зроблять попередній прорахунок по заданих розмірах. Для ознайомлення з нашими карнизи відвідайте каталог або інтернет-магазин.

→ Як правильно вибрати розсувний карниз?

Розуміти для яких цілей і завдань необхіден карниз і його розміри. Якщо потрібне нестандартне рішення - сміливо звертайтеся до наших менеджерів за контактними номерами телефонів або формам зворотного зв'язку.

→ Які розсувні карнизи можна вибрати 2021 році?

Ручне управління: Arco 489, Separe 458, Round 464

Шнурове управління: Slalom 430, Arco 470, Round 463

Двухрядні карнизи: Modulo 305, Surf 322, Modulo 205

Електрокранизи: Power 541/2, Power 571/2, Power 591

→ Чи пропонуєте послуги монтажу?

Так, крім продажу брендових італійських карнизів, ми здійснюємо їх монтаж, ціна залежить від моделі.

З питань вартості установки - звертайтеся до наших менеджерів.

 
 

Оплата

 • Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською карткою - найбільш швидкий і зручний спосіб оплати, гроші за товар надійдуть протягом декількох хвилин.
 • Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Отриманий рахунок-фактуру Ви завжди можете оплатити в будь-якому відділенні банку. Товар буде відвантажено, як тільки кошти надійдуть на розрахунковий рахунок.
 • Оплата наличными при получении товара

  Оплата готівкою при отриманні товару

  Ви завжди зможете розрахуватися готівкою, відвідавши наш салон "VOGUE INTERIORS" за адресою Гоголівська 15 або, безпосередньо, в самому офісі компанії «ТБИ» (Гоголівська 23).

Доставка

 • Самовивіз

  Самовивіз

  Замовлення, прийняті до 15:30, видаються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 видаються на наступний день. У робочий час (9:00 - 18:00) Ви зможете забрати покупку без додаткових витрат на доставку.
 • Доставка кур'єром по Києву

  Доставка кур'єром по Києву

  Замовлення, прийняті до 15:30, доставляються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 доставляються на наступний день. Час і адреса доставки обговорюється з менеджером по телефону. Кур'єрська доставка здійснюється при замовленні від 500 грн. Вартість доставки 40 грн.
 • Нова Пошта (Україна, Київ)

  Нова Пошта (Україна, Київ)

  Замовлення, прийняті до 15:30, відправляються «день в день» на відділення Нової Пошти. Замовлення прийняті після 15:30 відправляються на наступний день. Вартість доставки по Україні і Києву відповідно до тарифів Нової Пошти.