Киев, ул. Гоголевская, 23 Отправка товара по Украине, СНГ и Прибалтике
Заказать звонок

Декоративна штукатурка в Києві і Україні

novacolor

Поделиться

Декоративна штукатурка - один з найбільш популярний матеріалів для декору інтер'єрів та фасадів. Сучасні тенденції інтер'єрної моди диктують вектор розвитку для світових виробників оздоблювальних матеріалів і сьогодні, наприклад, Ви можете купити декоративну штукатурку з практично будь-яким ефектом, тактильним властивістю і зносостійкість, порівнянної з такими звичними і міцними матеріалами, як плитка, скло, керамограніт.

Компанія «ТБИ» з самого початку своєї діяльності досить сильно поглибилася в світ декоративно-отелочние матеріалів і після більш ніж 25-ти років декоративна штукатурка все ще залишається лідером продажів для об'єктів приватного та комерційного призначення.

Чому ми?

 • Більше 25 років досвіду на ринку України;
 • прямі ексклюзивні поставки брендів NOVACOLOR і GIORGIO GRAESAN;
 • найширший асортимент ефектів, фактур і можливостей в оздобленні;
 • інтер'єрні та фасадні рішення для житлових і комерційних об'єктів;
 • своя команда досвідчених художників-декораторів;
 • виконуємо повний цикл робіт від ідеї і до втілення «під ключ»;
 • конкурентні ціни та гнучкі умови співробітництв;
 • повна інформаційна та консультаціоннаяподдержка клієнта;

Італійські виробники NOVACOLORі GIORGIOGRAESAN & amp; FRIENDS, розуміючи актуальність продукту, вкладають великі зусилля в розробку і просування декоративних штукатурок різних видів, намагаючись задовольнити потреби клієнтів по всьому світу. Так, в асортименті цих двох компаній Ви зможете знайти декоративні штукатурки для інтер'єру та фасаду, що сприяють імітувати або відтворювати практично будь-які природні та рукотворні ефекти на поверхнях в інтер'єрі і фасаді в тому кольорі і з тими експлуатаційними характеристиками, які необхідні ситуативно, для даного конкретного випадку .

Так, наприклад, для декору стін під камінь, травертин або бетон найкраще підійдуть мінеральні декоративні штукатурки, а якщо потрібен ефект металік часто використовують акрилові суміші. Для довговічною фасадної обробки ідеальним рішенням є силоксанових штукатурки, що володіють еластичними властивостями для витримування великого кількість циклів замокання і промерзання, а також забезпечення захисту від мікротріщин.

Пропонуємо Вам ознайомитись асортиментом декоративних штукатурок, пропонованих італійськими компаніями NOVACOLORі GIORGIO GRAESAN:

Бренд Novacolor

В асортименті компании NOVACOLOR Ви можете найти продукцію на будь-який смак: мінеральні (вапняні), акрилові, акрил-силоксанових и фактурні. КОЖЕН з відів штукатурки має свои нюанси, Переваги та Унікальні Властивості. Так, вапняні штукатурки будут до смаку любителям фактур під камінь, мармур, травертин та інші натуральні ЕФЕКТ, створювані з таких матеріалів, як римська штукатурка. Акрилові декоративні штукатурки для інтер'єру володіють більш широкими декоративними и експлуатаційними можливо і дозволяють створюваті фактури стін з нетрадіційнімі ЕФЕКТ, что включаються металікі, патини и інші доповнюючі компоненти ОБРОБКИ. Ну а фактурна штукатурка як завжди Виконує роль рельєфоутворюючої масі, яка Виконує базові роль у формуванні готового декору (фактури) у Вашому пріміщенні. Пропонуємо ознайомітіся з асортиментом Новаколор (Італія), впевнені ви зможете підібраті и купити декоративну штукатурку согласно Ваших Запитів.

фактурна штукатурка
Фактурна штукатурка на акриловій основі для створення об'ємних текстур різного характеру в інтер'єрі і на фасаді
римска штукатурка
Римська штука-ка на мінеральній основі для інтер'єрів і фасадів з ефектом під камінь, бетон, травертин
венецианка
Класична венецианка на мінеральній основі, що застосовується для оздоблення інтер'єрів та фасадів
штукатурка під камень
Мінеральна покриття для інтер'єрів і фасадів з ефектом під камінь, травертин, бетон і опційними блискітками
штукатурка травертин
Декор на основі акрилу для створення легких фактур різного характеру в інтер'єрі і на фасаді
декоративний бетон
Фактурний матеріал на мінеральній основі для інтер'єрів і фасадів з ефектом під камінь, бетон, травертин.
имитация мрамора
Фактурный материал на минеральной основе для интерьеров и фасадов и создания объемных фактур под старину, камень, бетон, травертин
фактурні штукатурки
Базовий матеріал на основі технології «мікроцемент» для декору стін і підлоги під бетон, камінь та інші фактури
мікроцемент
Фінішний матеріал на основі технології «мікроцемент» для декору стін і підлоги під гладкий бетон, камінь та ін.
декор бетон
Декоративний матеріал для інтер'єрів з ефектом колірованого або вибіленого бетону, з вираженим відтінком створюваного рельєфу
декор интер'ер
Декоративний матеріал на акриловій основі з вкрапленнями сріблястих глитер, що застосовується виключно в інтер'єрі

Бренд Giorgio Graesan

венеціанка штукатурка
Класична вапняна венеціанка на основі мармурової пилу для інтер'єрів з глибоким ефектом і насиченим блиском
мінеральна штукатурка
Вапняний декоративний матеріал на основі мармурової пилу для створення дизайнерських ефектів, в тому числі і під камінь
венеціанка купити
Вапняна матова венеціанка на основі мармурового пилу, для створення ефектів під камінь, римський камінь и травертин
фактурна штукатурка
Вапняний фактурний декор на основі мармурового пилу, для свторення ефектів и фактур під камінь, травертин, рельєф і шпалери

Купити декоративну штукатурку, ціни і доставка

У нашому інтернет-магазині Ви можете ознайомитися і купити різноманітні декоративні штукатурки під різні цілі, завдання і капризи.

Вибираючи необхідний матеріал Ви отримаєте:

 • повну інформацію про кожному продукті Новаколор або Джорджіо;
 • фото галереї з нанесеними матеріалами на стінах інтер'єрів і фасадів;
 • різноманіття кольорових гам; зразки декоративних ефектів, одержуваних з наших декоративних матеріалів; технічну документацію та каталоги;
 • особливості нанесення матеріалу в інтер'єрі і на фасаді; відео-інструкції з нанесенням

Якщо є необхідність вибору матеріалу під конкретні параметри, в нашому інтернет-магазині можна скористатися фільтрами або зв'язатися з нашими фахівцями через форми зворотного зв'язку сайту або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів.

Наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть підібрати необхідний матеріал, при необхідності, проведуть розрахунки за видатками матеріалів і зорієнтують по вартості.

Доставка здійснюється по всіх великих містах України: Київ, Харків, Львів, Одеса та ін., Де є представництво НП.

Крім того, можлива доставка по країнам СНД, Балтії та Польщі.

Нанесення декоративної штукатурки Новаколор і Джорджіо Грезан

Незалежно від стилю і типу приміщення, декоративна штукатурка - один з найпоширеніших видів оздоблювальних матеріалів і за популярністю може зрівнятися з такими продуктами, як шпалери, інтер'єрна і декор-ва фарба та інші. Декоративна штукатурка поза часом є актуальним інструментом декору стіни має ряд переваг і особливостей. Так, будь-який декор, виконаний з штукатурки, можна зробити безшовним, а колір обробки не прив'язаний до каталогів або колекціям і може варіюватися в залежності від побажань Замовника. Фінішна фактура штукатурки також може змінюватися в залежності від побажань Замовника і руки декоратора, виконує обробку.

На окрему увагу заслуговують експлуатаційні характеристики декоративної штукатурки. Сам по собі матеріал володіє хорошими властивостями, але сучасні технології обробки і нові захисні матеріали дають можливість в рази збільшити експлуатаційні характеристики готового фактури з декоративної штукатурки, аж до того, щоб замінити нею такі звичні матеріали в інтер'єрі, як плитка, скло, штучний камінь і інші покриття, які використовуються в обробці ванних кімнат, кухонь і інших подібних площин з жорсткими експлуатаційними умовами.

Нанесення декоративної штукатурки - це не найскладніше завдання в процесі реалізації проекту, але якщо матеріал не відноситься до категорії «DIY», настійно рекомендуємо звернутися до професіоналів для створення фінішного декору стін. Безумовно, якісні оздоблювальні матеріали набагато простіше в роботі і мають більш широким переліком декоративних можливостей, але якщо виконавець (декоратор) до цього не був пов'язаний з подібним родом діяльності, то швидше за все у нього не вийде на 100% видати очікуваний результат на стіні, навіть із застосуванням якісних матеріалів італійського виробництва.

Компанія «ТБИ» виконує нанесення декоративної штукатурки під ключ, гарантуючи якість послуг, що надаються, терміни виконання робіт і повну відповідність фінішного декору раніше затвердженому зразку фактуриі «пілотної» стіні. Наші декоратори виконують нанесення із застосуванням класичної технології виробника і творчим підходом художника, що гарантує чудовий результат на фініші і є запорукою того, що результат перевершить очікування.

Вибір декоративної штукатурки - досить відповідальний і делікатний процес, що вимагає особистої залученості та наявності натуральних зразків, за якими можна орієнтуватися на власні очі. У нашому шоу-румі «VOGUEINTERIORS» архітектори, дизайнери та кінцеві споживачі зможуть повністю зануритися в атмосферу інтер'єрного декору і підібрати штукатурку з урахуванням всіх нюансів і особливостей об'єкта. У нас Ви можете купити декоративну штукатурку безпосередньо від виробника і бути повністю впевненим у якості купується продукціі.С допомогою нашого інтернет-магазину www.tbi.uaможна купити декоративну штукатурку онлайн всього за кілька кліків з доставкою по Києві або будь-яке інше місто України. Зазвичай доставка штукатурки в Харків, Львів, Дніпро, Одесу або Дніпро займає не більше 48 годин.

Оплата

 • Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською карткою - найбільш швидкий і зручний спосіб оплати, гроші за товар надійдуть протягом декількох хвилин.
 • Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Отриманий рахунок-фактуру Ви завжди можете оплатити в будь-якому відділенні банку. Товар буде відвантажено, як тільки кошти надійдуть на розрахунковий рахунок.
 • Оплата наличными при получении товара

  Оплата готівкою при отриманні товару

  Ви завжди зможете розрахуватися готівкою, відвідавши наш салон "VOGUE INTERIORS" за адресою Гоголівська 15 або, безпосередньо, в самому офісі компанії «ТБИ» (Гоголівська 23).

Доставка

 • Самовивіз

  Самовивіз

  Замовлення, прийняті до 15:30, видаються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 видаються на наступний день. У робочий час (9:00 - 18:00) Ви зможете забрати покупку без додаткових витрат на доставку.
 • Доставка кур'єром по Києву

  Доставка кур'єром по Києву

  Замовлення, прийняті до 15:30, доставляються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 доставляються на наступний день. Час і адреса доставки обговорюється з менеджером по телефону. Кур'єрська доставка здійснюється при замовленні від 500 грн. Вартість доставки 40 грн.
 • Нова Пошта (Україна, Київ)

  Нова Пошта (Україна, Київ)

  Замовлення, прийняті до 15:30, відправляються «день в день» на відділення Нової Пошти. Замовлення прийняті після 15:30 відправляються на наступний день. Вартість доставки по Україні і Києву відповідно до тарифів Нової Пошти.
Фірма «ТБІ»
01054, вул. Гоголівська 23, офіс «ТБІ»
(044) 482-01-01
Showroom – бутік “VOGUE INTERIORS”
01054, вул. Гоголівська 15
(050) 481-01-01
Наші сайти в мережі:
mottura.ua giorgiograesan.ua novacolor.ua бутік тканин
Дякуємо за Ваше резюме!
Ми уважно ознайомимося з Вашим резюме і наш HR-фахівець зв'яжеться з Вами.
Дякуємо за замовлення!
Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.
Дякуємо за Ваше звернення!
Наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом.
`[Внимание!`]
Ви ввели неправильний е-мейл або пароль.
Дякуємо за реєстрацію!
Інформація про це вислана на Ваш е-мейл.
Вага/довжина
вага/довжина
Вибір кольору
Вибір локалізації


Відновити пароль

Введіть Ваш E-mail і новий пароль буде
висланий на вказану поштову адресу

Замовити дзвінок
Можливі кольори
Повідомити про наявність
Як тільки з'явиться товар:
отзывы
Дати запит про вартість
Як тільки з'явиться товар:
отзывы
вгору