Київ, вул. Гоголівська, 23 Відправка товару по Україні, СНД і країнах Балтії
Замовити дзвінок

Декоративна штукатурка: види, особливості нанесення і оздоблення

novacolor

Декоративна штукатурка - один з найбільш популярних матеріалів для декору інтер'єрів та фасадів. Сучасні тенденції інтер'єрної моди диктують вектор розвитку для світових виробників оздоблювальних матеріалів і сьогодні, наприклад, Ви можете купити декоративну штукатурку з практично будь-яким ефектом, тактильним властивістю і зносостійкість, порівнянної з такими звичними і міцними матеріалами, як плитка, скло, керамограніт.

Компанія «ТБИ» з самого початку своєї діяльності досить сильно заглибилася в світ декоративно-оздоблювальних матеріалів і, після більш ніж 25-ти років, декоративна штукатурка все ще залишається лідером продажу для об'єктів приватного та комерційного призначення.

Чому ми?

 • Більше 25 років досвіду на ринку України;
 • прямі ексклюзивні поставки брендів NOVACOLOR і GIORGIO GRAESAN;
 • найширший асортимент ефектів, фактур і можливостей в оздобленні;
 • інтер'єрні та фасадні рішення для житлових і комерційних об'єктів;
 • своя команда досвідчених художників-декораторів;
 • виконуємо повний цикл робіт від ідеї і до втілення «під ключ»;
 • конкурентні ціни та гнучкі умови співробітництва;
 • повна інформаційна та консультаційна підтримка клієнта;

Де застосовувалися наші матеріали?

 • готелі Jumeirah (ОАЭ) і Starwood;
 • НСК «Олімпійський»;
 • Термінал «F» Аеропорту «Бориспіль»;
 • Театр руської драми ім. Лесі Українки;
 • Федерація Футболу України;
 • Bank Hotel Львів;
 • комерційна нерухомість та ресторани;
 • дизайнерські квартири, котеджі, апартаменти, тощо

 

Топові італійські декоративні штукатурки:

Італійські виробники NOVACOLOR і GIORGIO GRAESAN, розуміючи актуальність продукту, вкладають великі зусилля в розробку і просування декоративних штукатурок різних видів, намагаючись задовольнити потреби клієнтів по всьому світу.

Так, в асортименті цих двох компаній Ви зможете знайти декоративні штукатурки для інтер'єру та фасаду, що можуть імітувати або відтворювати практично будь-які природні та рукотворні ефекти на поверхнях в інтер'єрі і фасаді, в тому кольорі і з тими експлуатаційними характеристиками, які необхідні ситуативно, для даного конкретного випадку .

Так, наприклад, для декору стін під камінь, травертин або бетон, найкраще підійдуть мінеральні декоративні штукатурки, а якщо потрібен ефект металік часто використовують акрилові суміші.

Для довговічною фасадної обробки ідеальним рішенням є силоксанових штукатурки, що володіють еластичними властивостями для витримування великого кількість циклів замокання і промерзання, а також забезпечення захисту від мікротріщин.

Бренд Novacolor

В асортименті компанії NOVACOLOR Ви можете знайти продукцію на будь-який смак: мінеральні (вапняні), акрилові, акрил-силоксанові і фактурні штукатурки.

Кожен з видів штукатурки має свої нюанси, переваги та унікальні властивості. Вапняні штукатурки будуть до смаку любителям фактур під камінь, мармур, травертин та інші натуральні ефекти, створювані з таких матеріалів, як римська штукатурка.

Акрилові декоративні штукатурки для інтер'єру мають більш широкі декоративні і експлуатаційні можливості і дозволяють створювати фактури стін з нетрадиційними ефектами, що включають металіки, патини и інші додаткові компоненти.

Ну а фактурна штукатурка, як завжди, виконує роль рельєфоутворюючої маси, що є базою у формуванні готового декору (фактури) у Вашому приміщенні.

фактурна штукатурка
Фактурна штукатурка на акриловій основі для створення об'ємних текстур різного характеру в інтер'єрі і на фасаді
римска штукатурка
Римська штука-ка на мінеральній основі для інтер'єрів і фасадів з ефектом під камінь, бетон, травертин
венецианка
Класична венеціанка на мінеральній основі, що застосовується для оздоблення інтер'єрів та фасадів
штукатурка під камень
Мінеральне покриття для інтер'єрів і фасадів з ефектом під камінь, травертин, бетон і опційними блистками.
штукатурка травертин
Декор на основі акрилу для створення легких фактур різного характеру в інтер'єрі і на фасаді
декоративний бетон
Фактурний матеріал на мінеральній основі для інтер'єрів і фасадів з ефектом під камінь, бетон, травертин.
имитация мрамора
Фактурний матеріал на мінеральній основі для інтер'єрів і фасадів та створення об'ємних фактур під старовину, камінь, бетон, травертин
фактурні штукатурки
Базовий матеріал на основі технології «мікроцемент» для декору стін і підлоги під бетон, камінь та інші фактури
мікроцемент
Фінішний матеріал на основі технології «мікроцемент» для декору стін і підлоги під гладкий бетон, камінь та ін.
декор під бетон
Декоративний матеріал для інтер'єрів з ефектом колірованого або вибіленого бетону, з вираженим відтінком створюваного рельєфу
декор інтер'ер
Декоративний матеріал на акриловій основі з вкрапленнями сріблястих глітер, що застосовується виключно в інтер'єрі
рідкий метал
"Рідкий матеріал". Металізоване декоративне покриття для стін

Бренд Giorgio Graesan

Матеріали бренду Giorgio Graesan - це дизайнерські інтер'єрні штукатурки, що володіють унікальними властивостями і ефектами:

венеціанка штукатурка
Класична вапняна венеціанка на основі мармурової пилу для інтер'єрів з глибоким ефектом і насиченим блиском
мінеральна штукатурка
Вапняний декоративний матеріал на основі мармурової пилу для створення дизайнерських ефектів, в тому числі і під камінь
венеціанка купити
Вапняна матова венеціанка на основі мармурового пилу, для створення ефектів під камінь, римський камінь и травертин
фактурна штукатурка
Вапняний фактурний декор на основі мармурового пилу, для створення ефектів и фактур під камінь, травертин, рельєф і шпалери

Ефекти декоративної штукатурки:

 

Пропонуємо, на Ваш розсуд, невелику підбірку з декоративних ефектів, які можна створювати з наших декоративних штукатурок.

Це всього лише дуже мала частина існуючих декорів, ефектів і нанесень матеріалів Новаколор і Джорджіо.

Купити декоративну штукатурку, ціни і доставка

У нашому інтернет-магазині Ви можете ознайомитися і купити різноманітні декоративні штукатурки під різні цілі, завдання і забаганки.

Вибираючи необхідний матеріал Ви отримаєте:

 • повну інформацію про кожному продукті Новаколор або Джорджіо;
 • фото галереї з нанесеними матеріалами на стінах інтер'єрів і фасадів;
 • різноманіття кольорових гам;
 • зразки декоративних ефектів, одержуваних з наших декоративних матеріалів;
 • технічну документацію та каталоги;
 • особливості нанесення матеріалу в інтер'єрі і на фасаді;
 • відео-інструкції з нанесенням

Якщо є необхідність вибору матеріалу під конкретні параметри, в нашому інтернет-магазині можна скористатися фільтрами або зв'язатися з нашими фахівцями через форми зворотного зв'язку сайту або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів.

Наші фахівці проконсультують Вас і допоможуть підібрати необхідний матеріал, при необхідності, проведуть розрахунки за видатками матеріалів і зорієнтують по вартості.

Доставка здійснюється по всіх великих містах України: Київ, Харків, Львів, Одеса та ін., Де є представництво НП.

Крім того, можлива доставка по країнам СНД, Балтії та Польщі.

Нанесення декоративної штукатурки Новаколор і Джорджіо Грезан

Незалежно від стилю і типу приміщення, декоративна штукатурка - один з найпоширеніших видів оздоблювальних матеріалів і за популярністю може зрівнятися з такими продуктами, як шпалери, інтер'єрна і декор-ва фарба та інші. Декоративна штукатурка поза часом є актуальним інструментом декору стіни має ряд переваг і особливостей. Так, будь-який декор, виконаний з штукатурки, можна зробити безшовним, а колір обробки не прив'язаний до каталогів або колекціям і може варіюватися в залежності від побажань Замовника. Фінішна фактура штукатурки також може змінюватися в залежності від побажань Замовника і руки декоратора, виконує обробку.

На окрему увагу заслуговують експлуатаційні характеристики декоративної штукатурки. Сам по собі матеріал володіє хорошими властивостями, але сучасні технології обробки і нові захисні матеріали дають можливість в рази збільшити експлуатаційні характеристики готового фактури з декоративної штукатурки, аж до того, щоб замінити нею такі звичні матеріали в інтер'єрі, як плитка, скло, штучний камінь і інші покриття, які використовуються в обробці ванних кімнат, кухонь і інших подібних площин з жорсткими експлуатаційними умовами.

Нанесення декоративної штукатурки - це не найскладніше завдання в процесі реалізації проекту, але якщо матеріал не відноситься до категорії «DIY», настійно рекомендуємо звернутися до професіоналів для створення фінішного декору стін. Безумовно, якісні оздоблювальні матеріали набагато простіше в роботі і мають більш широким переліком декоративних можливостей, але якщо виконавець (декоратор) до цього не був пов'язаний з подібним родом діяльності, то швидше за все у нього не вийде на 100% видати очікуваний результат на стіні, навіть із застосуванням якісних матеріалів італійського виробництва.

Компанія «ТБИ» виконує нанесення декоративної штукатурки під ключ, гарантуючи якість послуг, що надаються, терміни виконання робіт і повну відповідність фінішного декору раніше затвердженому зразку фактури «пілотної» стіні. Наші декоратори виконують нанесення із застосуванням класичної технології виробника і творчим підходом художника, що гарантує чудовий результат на фініші і є запорукою того, що результат перевершить очікування.

Подивитися відео нанесення топових матеріалів Novacolor і Giorgio Graesan можна на нашому ютуб каналі, де представлені презентації та нанесення наших декоративних штукатурок з різними техніками і способами.


Вибір декоративної штукатурки - досить відповідальний і делікатний процес, що вимагає особистої залученості та наявності натуральних зразків, за якими можна орієнтуватися на власні очі. У нашому шоу-румі «VOGUEINTERIORS» архітектори, дизайнери та кінцеві споживачі зможуть повністю зануритися в атмосферу інтер'єрного декору і підібрати штукатурку з урахуванням всіх нюансів і особливостей об'єкта. У нас Ви можете купити декоративну штукатурку безпосередньо від виробника і бути повністю впевненим у якості купується продукціі. За допомогою нашого інтернет-магазину www.tbi.ua можна купити декоративну штукатурку онлайн всього за кілька кліків з доставкою по Києві або будь-яке інше місто України. Зазвичай доставка штукатурки в Харків, Львів, Дніпро, Одесу або Дніпро займає не більше 48 годин.

FAQ: декоративні штукатурки Novacolor та Giorgio

→ Яка ціна на якісну декоративну штукатурку?

Ціна залежить від особливостей самого продукту, кожен вид штукатурки товар з рядом унікальних особливостей і характеристик під певні завдання. Краще ознайомитися з описом товару або впорядкувати його по фільтрам в нашому інтернет-магазині.

→ опове відео нанесений італійських декоративних штукатурок Novacolor і Giorgio

Calcecruda - акрилова основа для об'ємних декорів на інтер'єрах і фасадах. Calcecruda

Wall2Floor - система мікроцемент. Wall2Floor

Istinto - фактурна штукатурка на основі мармурового пилу. Istinto

Marmur Fine - мінеральна штукатурка під мармур, камінь, травертин. Marmur Fine

Marmur Medio - мінеральний матеріал під мармур або ефект старовини.Marmur Medio

Teodorico - мінеральна штукатурка з опциональнимі блискітками. Teodorico

Marmorino Ks - римська штукатурка під камінь, бетон і травертин. Marmorino Ks


Наш канал з нанесеннями на youtube

→ Як правильно вибрати штукатурку?

Знати для чого Ви купуєте штукатурку і під які цілі, завдання і поверхні. Якщо Ви не впевнені у виборі - зв'яжіться з нами через форми зворотного зв'язку або контактними телефонами - наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати правильне рішення.

→ Які найпопулярніші декоративні штукатурки в 2021 році?

Акрилові:

Фактурна декоративна штукатурка Calcecruda

Мінеральні:

Teodorico, Marmur Fine

Римська штукатурка:

Marmorino KS

Венеціанська:

Era Veneziana, Spatula Stuhhi Classico

Рідкий метал:

Metallo Fuso

→ Як правильно наносити штукатурку Novacolor і Giorgio?

Майже на кожній сторінці товару Новаколор є інструкція по нанесенню, а також відео демонстрації з різних технік роботи з декоративним матеріалом.

Якщо виникає необхідність додаткової консультації - сміливо звертайтеся до наших менеджерів, Вам допоможуть і підкажуть.

→ Пропонуєте послуги з нанесення?

Так, крім продажу самих брендових італійських декоративних матеріалів, наша компанія пропонує послуги з їх нанесення.

Ціна за один квадратний метр залежить від самого матеріалу, складності поверхні і метражу.

Наші декоратори відтворять на поверхні декор будь-якої складності і фактури, для прорахунків послуг з нанесення - зв'яжіться з нашими менеджерами за контактними номерами телефонів або формам зворотного зв'язку.

 
 

Оплата

 • Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською карткою - найбільш швидкий і зручний спосіб оплати, гроші за товар надійдуть протягом декількох хвилин.
 • Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Отриманий рахунок-фактуру Ви завжди можете оплатити в будь-якому відділенні банку. Товар буде відвантажено, як тільки кошти надійдуть на розрахунковий рахунок.
 • Оплата наличными при получении товара

  Оплата готівкою при отриманні товару

  Ви завжди зможете розрахуватися готівкою, відвідавши наш салон "VOGUE INTERIORS" за адресою Гоголівська 15 або, безпосередньо, в самому офісі компанії «ТБИ» (Гоголівська 23).

Доставка

 • Самовивіз

  Самовивіз

  Замовлення, прийняті до 15:30, видаються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 видаються на наступний день. У робочий час (9:00 - 18:00) Ви зможете забрати покупку без додаткових витрат на доставку.
 • Доставка кур'єром по Києву

  Доставка кур'єром по Києву

  Замовлення, прийняті до 15:30, доставляються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 доставляються на наступний день. Час і адреса доставки обговорюється з менеджером по телефону. Кур'єрська доставка здійснюється при замовленні від 500 грн. Вартість доставки 40 грн.
 • Нова Пошта (Україна, Київ)

  Нова Пошта (Україна, Київ)

  Замовлення, прийняті до 15:30, відправляються «день в день» на відділення Нової Пошти. Замовлення прийняті після 15:30 відправляються на наступний день. Вартість доставки по Україні і Києву відповідно до тарифів Нової Пошти.