Киев, ул. Гоголевская, 23 Отправка товара по Украине, СНГ и Прибалтике
Заказать звонок

Декоративна фактурна штукатурка - купити в Києві, Україні

novacolor

Поделиться

Компанія «ТБИ» є ексклюзивним імпортером декоративно-оздоблювальних матеріалів італійських брендів NOVACOLOR і GIORGIO GRAESAN & amp; FRIENDS, що пропонують матеріали для інтер'єрів і фасадів на будь-який смак. Важливою складовою обох виробників є фактурні штукатурки, що відрізняються між собою не тільки фінішними декоративними ефектами (фактурами), але і типологією, сферою застосування, нанесення, призначення і звичайно ж експлуатаційними характеристиками.

Чому ми?
 • Більше 25 років досвіду на ринку України;
 • прямі ексклюзивні поставки брендів NOVACOLOR і GIORGIO GRAESAN;
 • найширший асортимент ефектів, фактур і можливостей в оздобленні;
 • інтер'єрні та фасадні рішення для житлових і комерційних об'єктів;
 • своя команда досвідчених художників-декораторів;
 • виконуємо повний цикл робіт від ідеї і до втілення «під ключ»;
 • конкурентні ціни та гнучкі умови співробітництв;
 • повна інформаційна та консультаціоннаяподдержка клієнта;

Купити фактурну штукатурку можна в нашому інтернет-магазині, підібравши продукт за поставлені завдання і специфіку поверхні. Отримати замовлений товар можна по всій Україні, де є представництво Нової пошти, особливо Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя та ін.


Бренд Novacolor

В асортименті компанії NOVACOLOR Ви можете знайти продукцію на будь-який смак: мінеральні (вапняні), акрилові, акрил-силоксанових і фактурні. Кожен з видів має свої нюанси, переваги та унікальні властивості. Так, вапняні припадуть до смаку любителям фактур під камінь, мармур, травертин та інші натуральні ефекти, створювані з таких матеріалів, як римська штукатурка. Акрилові декоративні штука-ки для інтер'єру володіють більш широкими декоративними і експлуатаційними можливостями і дозволяють створювати фактури стін з нетрадиційними ефектами, що включають металлики, патини і інші доповнюють компоненти обробки. Ну а фактурна штукатурка як завжди виконує роль рельєфоутворюючі маси, яка виконує базову роль у формуванні готового декору (фактури) у Вашому приміщенні. Пропонуємо ознайомитися з асортиментом Новаколор (Італія), впевнені Ви зможете підібрати необхідне згідно Ваших запитів.

фактурна штукатурка
Акрилова основа для створення об'ємних текстур різного характеру в інтер'єрі і на фасаді
римска штукатурка
Римська штука-ка на мінеральній основі для інтер'єрів і фасадів з ефектом під камінь, бетон, травертин
венеціанка
Класична венецианка на мінеральній основі, що застосовується для оздоблення інтер'єрів та фасадівв
штукатурка під камінь
Мінеральна покриття для інтер'єрів і фасадів з ефектом під камінь, травертин, бетон і опциональнимі блискітками
штукатурка травертин
Декор на основі акрилової для створення легких фактур різного характеру в інтер'єрі і на фасаді
декоративний бетон
Фактурний матеріал на мінеральній основі для інтер'єрів і фасадів з ефектом під, під камінь, бетон, травертин.
імітація мармуру
Фактурний матеріал на мінеральній основі для інтер'єрів і фасадів і створення об'ємних фактур під старовину, камінь, бетон, травертин
фактурні штукатурки
Базовий матеріал на основі технології «мікроцемент» для декору стін і підлоги під бетон, камінь і інші фактури.
мікроцемент
Фінішний матеріал на основі технології «мікроцемент» для декору стін і підлоги під гладкий бетон, камінь ітд.
декор бетон
Декоративний матеріал для інтер'єрів з ефектом коліровать або вибіленого бетону, з вираженим оттенением створюваного рельєфу
декор
Декоративний матеріал на акриловій основі з вкрапленнями сріблястих глитер, що застосовується виключно в інтер'єрі

Бренд Giorgio Graesan

Компанія, Giorgio Graesan & amp; Friends, як Ви знаєте, є більш консервативним виробником декоративно-оздоблювальних матеріалів і має в своєму розпорядженні в своєму асортименті лише трьома вапняними штукатурками, застосовуються виключно в інтер'єрі, але цієї кількості цілком достатньо, для того щоб створювати креативні декор стін, що включають в себе декоративні ефекти різного характеру. Так, фактурна штукатурка ISTINTO надає можливість здійснювати рельєфний декор (фактури), а римська штукатурка Spirito Libero відповідає за поліровані оздоблення стін під римський камінь, травертин, зістарені стіни ітд. Пропонує ознайомиться з асортиментом від Giorgio Graesan & amp; Friends:

венеціанка
Класична вапняна венецианка на основі мармурової пилу для інтер'єрів з глибоким ефектом і насиченим блиском
римский камень
Вапняний декоративний матеріал на основі мармурової пилу для створення дизайнерських ефектів, в тому числі і під камінь
венеціанка
Вапняна матова венецианка на основі мармурової пилки, для створення ефектів під камінь, римський камінь і травертин
фактурна штукатурки
Вапняний фактурний декор на основі мармурової пилу, для створення ефектів і фактур під камінь, травертин, рельєф і шпалери

Якщо поміркувати, то інтер'єр, в якому ми щодня проводимо час, грає важливу роль для кожного з нас і з цього коли назріває ремонт - все прагнуть приділити максимальну увагу його обробці і оснащення, вибираючи декор стін під себе.

Оскільки шпалери - це вже не зовсім актуально, більшість клієнтів розглядають фактурні штукатурки як основного інструменту фінішного оформлення свого приміщення. Матеріал матеріалу ворожнечу і з цього перед тим як визначиться в вибором слід дізнатися всі деталі пропонованих оздоблювальних матеріалів. Зараз Замовникам важливо поєднання естетичних і функціональних властивостей декору в своїх апартаментах, офісі, особняку або заміської резиденції. Фінішна фактурна штукатурка за вимогами сучасного клієнта повинна володіти ще рядом експлуатаційних переваг, які дозволять на довгі роки забути про поняття ремонт. Подібні бажання мають на увазі високі стандарти і якість до декоративних і оздоблювальних матеріалів і повністю втілюють побажання клієнта в облаштуванні свого власного затишку. Наш товар - матеріал універсальний, який поєднає в собі як римське спадщина, так і сучасні напрацювання італійських декораторів, що працюють руками і відчувають будь-які штукатурні маси на рівні інтуїції. Подібний підхід дозволяє підбирати і створювати різноманітні декоративні ефекти під різні типи поверхні на стінах і стелях без якихось хитрощів і складних технологій обробки.

Продукція Novacolor і Giorgio Graesan & Friends застосовувалися і застосовуються для обробки об'єктів різного рівня, від преміум сегменту за типом готелів Jumeirah або Starwood і до об'єктів громадського значення з мінімальним бюджетом, таких як НСК «Олімпійський», Термінал «F» аеропорту «Бориспіль», театру російської драми ім. Лесі Українки, Федерації Футболу України ітд. Модні штукатурки широко застосовуються для обробки котеджів, офісів, а декорування стін і стель в елітній нерухомості міста Київ, а також об'єктів в інших містах з України, таких як Харків, Дніпро, Одеса, Львів не прощає компромісів, з цього ми постійно тримаємо марку і пропонуємо своїм клієнтам виключно якісні оздоблювальні матеріали для виконання фінішної обробки приміщень, незалежно від стилю і статусу об'єкта.

Оскільки Компанія «ТБИ» є ексклюзивним імпортером і представником компанії Giorgio Graesan і Novacolor в Україні - ми робимо все можливе, щоб продукція даних брендів була максимально доступною, а магазини, салони і декор-центри, які продають фарби і штукатурки були дає поради рівня і володіли кваліфікованими людськими ресурсами для обслуговування клієнтів, який бажає придбати штукатурки Новаколор і Джорджіо Граезан. Ми пропонуємо конкурентні ціни на фактурні штукатурки для наших клієнтів і партнерів, а також надаємо весь спектр послуг з нанесення матеріалу і консультацій для дизайнерів і декораторів з підбору фактур і оздоблень на основі продукції Novacolor і Giorgio Graesan & Friends.

Ви можете купити декоративну штукатурку в Києві через наш інтернет-магазин, де оформлення замовлення на з доставкою до дверей або відділення Нової Пошти займає всього кілька кліків. Також ми завжди на зв'язку за телефонами, вказаними в шапці сайту, завдяки чому замовити матеріал можна просто зателефонувавши до нас в офіс і ми оперативно опрацюємо Ваше замовлення, узгодивши доставку і форму оплати.

Ринок декоративно-оздоблювальних матеріалів України, на нашу думку, перенасичений пропозиціями на матеріали і послуги з декоративній обробці приміщень. Таке враження, що кожен зараз продає фарби і штукатурки і виконує декор-стін під ключ або інші малярські й фінішні штукатурні роботи, але часто якість таких матеріалів і послуг може викликати сумніви, але це вже інша історія. Зараз, кожен потенційний клієнт має можливість самостійно вибрати декоративні штукатурки не тільки по фото на сайтах, а й здійснити підбір матеріалів для обробки виключно за натуральним вифарбовування, представленим в магазинах і салонах по декоративній обробці. На ринку України представлені практично всі європейські марки декоративних матеріалів, і купити штукатурки таких брендів, як NOVACOLOR, Giorgio Graesan & Friends можна в Києві та інших містах України, таких як Дніпро, Одеса, Харків, Суми, Миколаїв, Хмельницький, Житомир, Рівне, Черкаси, Чернігів, Львів та інших містах, де існують магазини по фарбі, а також колор студії, салони з декору і всілякі мультибрендові декор-центри. Крім європейських оздоблювальних матеріалів на ринку стало з'являтися багато локальних виробників, які заважають фарби на місці і намагаються створювати обробки, за аналогією з Європейськими брендами. Але звичайно ж українські штукатурки не можуть зрівнятися з європейськими, а технології виробництва відрізняються десятиліттями досвіду, з цього якісні штукатурки з Європи не втрачають своєї популярності. Українські виробники не можуть похвалитися високою якістю і широким асортиментом, а завойовують клієнтів низькою ціною на такі стандартні позиції, як римська і фактурна штукатурка, венеціанка, травертин ітд. Крім тонкошарових декоративно-оздоблювальних матеріалів, фактурна штукатурка також знаходиться на перших рядках в списку затребуваних матеріалів серед дизайнерів і кінцевих споживачів, але лише в процесі створення декору стає ясно, що навіть такий простий продукт як фактурна штукатурка вимагає правильних технологій при виробництві, що дозволить наносити декор легко і невимушено. Наші італійські бренди пропонують величезну різноманітність декоративних матеріалів, кожен з яких володіє індивідуальними характеристиками і застосуванням. Самі матеріали можуть ставитися як до професійних, нанесення яких вимагає навичок і вправності, так штукатурки, з нанесенням яких впорається навіть аматор - в таких випадках штукатурка стін не буде представляти серйозних труднощів і віднімати багато часу і сил.

На нашому сайті Ви зможете підібрати різноманітні матеріали для декору для інтер'єру та фасаду, на сторінках товарів представлена повна інформація про кожного декоративному матеріалі, фото фактурних штукатурок, відео з нанесення штукатурки, технічні листи, кольорові гами та інша інформація.Вартість фактурної штукатурки залежить від особливостей кожного продукту і його застосування і літражу, для наших партнерів і постійних клієнтів існує система лояльності і підтримки.

Оплата

 • Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською картою на сайті (LiqPay)

  Оплата банківською карткою - найбільш швидкий і зручний спосіб оплати, гроші за товар надійдуть протягом декількох хвилин.
 • Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Безготівковий розрахунок (рахунок-фактура)

  Отриманий рахунок-фактуру Ви завжди можете оплатити в будь-якому відділенні банку. Товар буде відвантажено, як тільки кошти надійдуть на розрахунковий рахунок.
 • Оплата наличными при получении товара

  Оплата готівкою при отриманні товару

  Ви завжди зможете розрахуватися готівкою, відвідавши наш салон "VOGUE INTERIORS" за адресою Гоголівська 15 або, безпосередньо, в самому офісі компанії «ТБИ» (Гоголівська 23).

Доставка

 • Самовивіз

  Самовивіз

  Замовлення, прийняті до 15:30, видаються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 видаються на наступний день. У робочий час (9:00 - 18:00) Ви зможете забрати покупку без додаткових витрат на доставку.
 • Доставка кур'єром по Києву

  Доставка кур'єром по Києву

  Замовлення, прийняті до 15:30, доставляються «день в день». Замовлення, прийняті після 15:30 доставляються на наступний день. Час і адреса доставки обговорюється з менеджером по телефону. Кур'єрська доставка здійснюється при замовленні від 500 грн. Вартість доставки 40 грн.
 • Нова Пошта (Україна, Київ)

  Нова Пошта (Україна, Київ)

  Замовлення, прийняті до 15:30, відправляються «день в день» на відділення Нової Пошти. Замовлення прийняті після 15:30 відправляються на наступний день. Вартість доставки по Україні і Києву відповідно до тарифів Нової Пошти.
Фірма «ТБІ»
01054, вул. Гоголівська 23, офіс «ТБІ»
(044) 482-01-01
Showroom – бутік “VOGUE INTERIORS”
01054, вул. Гоголівська 15
(050) 481-01-01
Наші сайти в мережі:
mottura.ua giorgiograesan.ua novacolor.ua бутік тканин
Дякуємо за Ваше резюме!
Ми уважно ознайомимося з Вашим резюме і наш HR-фахівець зв'яжеться з Вами.
Дякуємо за замовлення!
Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.
Дякуємо за Ваше звернення!
Наші консультанти зв'яжуться з Вами найближчим часом.
`[Внимание!`]
Ви ввели неправильний е-мейл або пароль.
Дякуємо за реєстрацію!
Інформація про це вислана на Ваш е-мейл.
Вага/довжина
вага/довжина
Вибір кольору
Вибір локалізації


Відновити пароль

Введіть Ваш E-mail і новий пароль буде
висланий на вказану поштову адресу

Замовити дзвінок
Можливі кольори
Повідомити про наявність
Як тільки з'явиться товар:
отзывы
Дати запит про вартість
Як тільки з'явиться товар:
отзывы
вгору